•Imitation Lian•
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

•Imitation Lian•

Kader yolunuzu gözleriniz bağlı, gerçeği göremeden nasıl geçebilirsiniz?

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Kaptanın Güncesi

+14
Ksenija Czekaj
Carol Hunt
Isaac Adney Maxwell
Marcus Le Jeune
Alexander C. Le Jeune
Searlus Armistead
Emilian Armistead
Beatrice Le Jeune
Leartes Roubanis
Clara D'esmaris
Yoru Chou Ashworth
Lianna M. Burton
Felix Aeris
Ojufemi d'Estaign
18 posters
Sayfaya git : Önceki  1, 2, 3
YazarMesaj
Alexander C. Le Jeune
Dealota
Dealota
Alexander C. Le Jeune

Anavatanı : Fransız asıllı İngiliz

Kaptanın Güncesi - Sayfa 3 Empty
MesajKonu: Geri: Kaptanın Güncesi   Kaptanın Güncesi - Sayfa 3 EmptyÇarş. Mart 24, 2010 4:06 pm

17:57
Sabah, öğle, akşam... Hap bir, hap iki, hap üç...
Hepsini içersem kurtulabilir miyim?
Searlus Armistead
NihilMinoveil
NihilMinoveil
Searlus Armistead

Anavatanı : Nihilist bir fransız o_O

MesajKonu: Geri: Kaptanın Güncesi   Kaptanın Güncesi - Sayfa 3 EmptyPerş. Mart 25, 2010 7:42 pm

21:43 Başka değer verdiğiniz kimse yoksa, ailenizin ve sevdiklerinizin canını yakmak istiyorsanız. En sevilenin kaşlarını çatma sebebi olmak istiyorsanız, durmayın derler. Bugünlerde intihar haberleri okudukça onların yakınlarını düşündüm de, yerlerine kendimi koydum. Ne beter bir bencillik... Allah kimseye göstermesin bu acıyı. ^^
Ksenija Czekaj
Melez
Melez
Ksenija Czekaj

Anavatanı : Rus

MesajKonu: Geri: Kaptanın Güncesi   Kaptanın Güncesi - Sayfa 3 EmptyPerş. Mart 25, 2010 7:44 pm

21.44
Canım sıkıldı...
Searlus Armistead
NihilMinoveil
NihilMinoveil
Searlus Armistead

MesajKonu: Geri: Kaptanın Güncesi   Kaptanın Güncesi - Sayfa 3 EmptyPerş. Mart 25, 2010 7:44 pm

21:44 Niye sıkıldı bir bilsem ^^ Çocuk gibi küsmekle eline bir şey geçmez.
Ksenija Czekaj
Melez
Melez
Ksenija Czekaj

Anavatanı : Rus

MesajKonu: Geri: Kaptanın Güncesi   Kaptanın Güncesi - Sayfa 3 EmptyPerş. Mart 25, 2010 7:46 pm

21.46
Siz 'aranızda' konuşurken ben de işlerimi hallettim sonra da takıldım kendi çapımda. Anlamadığım bir muhabbeti bölmek istemedim.
Searlus Armistead
NihilMinoveil
NihilMinoveil
Searlus Armistead

MesajKonu: Geri: Kaptanın Güncesi   Kaptanın Güncesi - Sayfa 3 EmptyPerş. Mart 25, 2010 7:50 pm

21:51 Aramızda değildi o muhabbet, site açmakla ilgili konuştuk. Bir de bir konudan konuştuk da aslında ben sen varken konuşmak istemedim, bana hatırlarsam o konuda katiyen sana bir şey söylememeni söylemiştin. Yoksa seni konu dışı bırakmak için değildi ^^ Hiç bir şeyin ikinci yüzünün olabileceğini düşünmeden, hatta sormadan hareket ediyorsun ama sen bilirsin tabi.
Ojufemi d'Estaign
Lian
Lian
Ojufemi d'Estaign

Anavatanı : Fransız

MesajKonu: Geri: Kaptanın Güncesi   Kaptanın Güncesi - Sayfa 3 EmptyPerş. Mart 25, 2010 7:52 pm

21.52
Ne kadar kasarsak kasalım konu dışı olduğum bir konu.
Searlus Armistead
NihilMinoveil
NihilMinoveil
Searlus Armistead

MesajKonu: Geri: Kaptanın Güncesi   Kaptanın Güncesi - Sayfa 3 EmptyPerş. Mart 25, 2010 7:55 pm

21:54 Konu dışı olmasından rahatsız olduysan bunu açıkça söylemek zor, beni hiçe saymak, yanıt vermeye değer bile bulmamak kolay değil mi? Senin gözünde değerim bu kadar mı?
Ojufemi d'Estaign
Lian
Lian
Ojufemi d'Estaign

MesajKonu: Geri: Kaptanın Güncesi   Kaptanın Güncesi - Sayfa 3 EmptyPerş. Mart 25, 2010 7:58 pm

21.58
Dediğim gibi konu bölmeyi sevmem. Konu dışı bir muhabbetin ortasına zorla kendimi getirtmiş gibi sap gibin kalmayı da hiç sevmem.
Searlus Armistead
NihilMinoveil
NihilMinoveil
Searlus Armistead

MesajKonu: Geri: Kaptanın Güncesi   Kaptanın Güncesi - Sayfa 3 EmptyPerş. Mart 25, 2010 8:02 pm

22:00 İyi sen bilirsin, konu dışında azıcık kaldın diye hiç konuşmamayı seçtiysen yapacağımız bir şey yok. Demek ki samimiyetimize artık inanmıyorsun. Neyse iyi geceler. Benim de işim var şimdi.
Ojufemi d'Estaign
Lian
Lian
Ojufemi d'Estaign

MesajKonu: Geri: Kaptanın Güncesi   Kaptanın Güncesi - Sayfa 3 EmptyPerş. Mart 25, 2010 8:03 pm

22.03
Konuyu daha fazla uzatmak istemiyorum. İşlerini hallet lütfen zira ben öyle yapacağım.
Etáin Regan
NihilMinoveil
NihilMinoveil
Etáin Regan

MesajKonu: Geri: Kaptanın Güncesi   Kaptanın Güncesi - Sayfa 3 EmptyPerş. Mart 25, 2010 8:13 pm

22.11
Acaip berbat bir gün yaşadım sanırım. Can acısı veren bazı şeylerin [he ailevi bir şey değil, hemen en sevmediğim şey deyip ailesinden bahsediyor denmesin, arkadaş çevresiyle alakalı] yanı sıra sabahın köründe kalkıp akşama kadar dersanede çalış, etüt al, bilmem kaç test ve deneme çöz, sonra kalk alışverişe git ve poşetlerin en ağırlarını hava atarcasına taşı, kalk üstüne gribimsi ol, halan kalkıp gelme girişimlerinde bulunsun, üstüne spora git iyice yorul, tüm bunların üstüne en sevmediğin muameleyi gör. Zaten dünya adeta dönyor gözümde. Kapıyı iki buçuk metre ileride görüyorum. Yatmak istiyorum.
:roll:
Felix Aeris
Dealota
Dealota
Felix Aeris

Anavatanı : İngiliz

MesajKonu: Geri: Kaptanın Güncesi   Kaptanın Güncesi - Sayfa 3 EmptyPerş. Mart 25, 2010 8:27 pm

22:26
Aranızda böyle derin bir ilişkiye sahip olmanız beni hayran bırakırken tartışmaya ne gerek? En çok da tartışmanın sebebi olmak üzüyor beni...
Searlus Armistead
NihilMinoveil
NihilMinoveil
Searlus Armistead

MesajKonu: Geri: Kaptanın Güncesi   Kaptanın Güncesi - Sayfa 3 EmptyPerş. Mart 25, 2010 8:38 pm

22.35 Yok Gün, morali bozuk onun. Dinlenince kendine gelir, sen tasalanma. Nazı bize geçiyor, trip yapması normal. Aslında olağanüstü bir mesele yok, barışırız biz. Arada tartışıyoruz böyle, dostluklar hep güllük güllistanlık değildir(Mevlana ve Şems'inki bile öyle olmadı) ama gene de birbirimizi kaybetmek istemeyiz.
Etáin Regan
NihilMinoveil
NihilMinoveil
Etáin Regan

MesajKonu: Geri: Kaptanın Güncesi   Kaptanın Güncesi - Sayfa 3 EmptyCuma Mart 26, 2010 8:42 pm

22.42

Neredesin? Sana ihtiyacım var...
Carol Hunt
Melez
Melez
Carol Hunt

Anavatanı : Safkan İngiliz

MesajKonu: Geri: Kaptanın Güncesi   Kaptanın Güncesi - Sayfa 3 EmptyPtsi Mart 29, 2010 2:44 pm

17:43
Şimdi, yeniden doğuş vakti. Uyanın Imitation Lian erleri! Düşman ufuktan çıkar yarından yakın. Hazırlanın. Yürüyün lan tembel ahali!
Esther de Aurilla
Dealota
Dealota
Esther de Aurilla

Anavatanı : İngiliz

MesajKonu: Geri: Kaptanın Güncesi   Kaptanın Güncesi - Sayfa 3 EmptyÇarş. Mart 31, 2010 3:32 pm

18:32
Şimdiden balo rpsine başlayacağım^^

Kaptanın Güncesi
3 sayfadaki 3 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2, 3