•Imitation Lian•
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

•Imitation Lian•

Kader yolunuzu gözleriniz bağlı, gerçeği göremeden nasıl geçebilirsiniz?

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Kaptanın Güncesi

+14
Ksenija Czekaj
Carol Hunt
Isaac Adney Maxwell
Marcus Le Jeune
Alexander C. Le Jeune
Searlus Armistead
Emilian Armistead
Beatrice Le Jeune
Leartes Roubanis
Clara D'esmaris
Yoru Chou Ashworth
Lianna M. Burton
Felix Aeris
Ojufemi d'Estaign
18 posters
Sayfaya git : Önceki  1, 2, 3  Sonraki
YazarMesaj
Isaac Adney Maxwell
Minoveil
Minoveil
Isaac Adney Maxwell

Anavatanı : İngiltere

Kaptanın Güncesi - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: Geri: Kaptanın Güncesi   Kaptanın Güncesi - Sayfa 2 EmptyCuma Şub. 26, 2010 6:21 pm

20.20

Nan mükemmel ilham geldi bi anda... Yarın stüdyoya gitmenin verdiği heyecanda var içimde of ne rp yaparım ha :D Fısıltının Ruhu rpside bitti ama duramıyorum :D
Marcus Le Jeune
Dealota
Dealota
Marcus Le Jeune

MesajKonu: Geri: Kaptanın Güncesi   Kaptanın Güncesi - Sayfa 2 EmptyCuma Şub. 26, 2010 6:34 pm

20.34

Kolum yanmaya başladı orealden...Napsam acep bilemiyorum ama yıkayınca kapkara oldu *-* müthişsin oreal kadınların ve rockçıların kurtarıcısı *-*
Leartes Roubanis
Dealota
Dealota
Leartes Roubanis

Anavatanı : Yunan

MesajKonu: Geri: Kaptanın Güncesi   Kaptanın Güncesi - Sayfa 2 EmptyCuma Şub. 26, 2010 7:44 pm

21:44 Yeni imzam ve yazısı şahane xD
Alexander C. Le Jeune
Dealota
Dealota
Alexander C. Le Jeune

Anavatanı : Fransız asıllı İngiliz

MesajKonu: Geri: Kaptanın Güncesi   Kaptanın Güncesi - Sayfa 2 EmptyCuma Şub. 26, 2010 7:55 pm

21:55
Yuri Gagarinin babasıyla aynı ismimiz var sfdsfdsfds ayrıca elektrik çarptı... Çok kötü kaşınıp, acıyıp, yanıyor... tuhaf bir his...
Ojufemi d'Estaign
Lian
Lian
Ojufemi d'Estaign

Anavatanı : Fransız

MesajKonu: Geri: Kaptanın Güncesi   Kaptanın Güncesi - Sayfa 2 EmptyCuma Şub. 26, 2010 7:57 pm

21.57

Güneeş msne gel sörprayz var xD
Leartes Roubanis
Dealota
Dealota
Leartes Roubanis

MesajKonu: Geri: Kaptanın Güncesi   Kaptanın Güncesi - Sayfa 2 EmptyCuma Şub. 26, 2010 7:57 pm

21:56 Ne oldu ya, elektrik çarptı deyince Gün bir an endişelendim.
Ojufemi d'Estaign
Lian
Lian
Ojufemi d'Estaign

MesajKonu: Geri: Kaptanın Güncesi   Kaptanın Güncesi - Sayfa 2 EmptyCuma Şub. 26, 2010 7:58 pm

21.59

Gün'e bir şey olmayacağı düşüncesindeyim xD
Leartes Roubanis
Dealota
Dealota
Leartes Roubanis

MesajKonu: Geri: Kaptanın Güncesi   Kaptanın Güncesi - Sayfa 2 EmptyCuma Şub. 26, 2010 8:04 pm

22:03 333 de Densüs xD
Spoiler:
Ojufemi d'Estaign
Lian
Lian
Ojufemi d'Estaign

MesajKonu: Geri: Kaptanın Güncesi   Kaptanın Güncesi - Sayfa 2 EmptyCuma Şub. 26, 2010 8:06 pm

22.08

Ölmelerdeyim xD *dudaklar büzülür* 333 xD
Marcus Le Jeune
Dealota
Dealota
Marcus Le Jeune

MesajKonu: Geri: Kaptanın Güncesi   Kaptanın Güncesi - Sayfa 2 EmptyCuma Şub. 26, 2010 8:09 pm

22.09

Güneş bişey olmaz ben az evvel laptopun şarzıyla yandım.Saçlarım dik dik :DÇocukluğmdn alışkanlık :D
Leartes Roubanis
Dealota
Dealota
Leartes Roubanis

MesajKonu: Geri: Kaptanın Güncesi   Kaptanın Güncesi - Sayfa 2 EmptyC.tesi Şub. 27, 2010 9:38 am

11:37 Artık Leartesle rpme yazmalıyım ama kafamı bir türlü toparlayamıyorum. Acaba o başlıktaki rpleri sil baştan okusam yararı olur mu?
Marcus Le Jeune
Dealota
Dealota
Marcus Le Jeune

MesajKonu: Geri: Kaptanın Güncesi   Kaptanın Güncesi - Sayfa 2 EmptyC.tesi Şub. 27, 2010 10:07 am

12.07
Boğazlarım şişmiş lanet olsun ama idare ediyorum.Miğdem bulanıo.Grip oldum galiba
Carol Hunt
Melez
Melez
Carol Hunt

Anavatanı : Safkan İngiliz

MesajKonu: Geri: Kaptanın Güncesi   Kaptanın Güncesi - Sayfa 2 EmptyC.tesi Şub. 27, 2010 10:37 am

12: 36
Geçmiş olsun Melodi...
Elektri,k de kabloalrdan çarptı. O kadar kötü bir şey değildi.
Hala Yuri'nin hayatını özetlemedim... Hala Andersen'in hayatını özetlemedim... hala vkya repe yazmadım... YETER LAN!
Yoru Chou Ashworth
Dealota
Dealota
Yoru Chou Ashworth

Anavatanı : Yarı Japon Yarı İngiliz

MesajKonu: Geri: Kaptanın Güncesi   Kaptanın Güncesi - Sayfa 2 EmptyC.tesi Şub. 27, 2010 10:56 am

12.55
Sun yazsın diye kaç gündür bekliyorum yaz artık sun vk ya-bakınız pisikolocigıl baskı-
Ksenija Czekaj
Melez
Melez
Ksenija Czekaj

Anavatanı : Rus

MesajKonu: Geri: Kaptanın Güncesi   Kaptanın Güncesi - Sayfa 2 EmptyC.tesi Şub. 27, 2010 11:34 am

13.24

Lecıntı yaptım, mutluyum, mesudum xD
Leartes Roubanis
Dealota
Dealota
Leartes Roubanis

MesajKonu: Geri: Kaptanın Güncesi   Kaptanın Güncesi - Sayfa 2 EmptyCuma Mart 05, 2010 4:44 pm

18:43 Ama ben o solgun hatunun yüzünü boyamak istiyorum(3d max modeli olan o_O)
Carol Hunt
Melez
Melez
Carol Hunt

Anavatanı : Safkan İngiliz

MesajKonu: Geri: Kaptanın Güncesi   Kaptanın Güncesi - Sayfa 2 EmptyPaz Mart 07, 2010 7:42 am

09:40
Siteyi nasıl hareketlendireceğim onu düşünüyorum. İşin kötü yanı birkaç gün daha olamayacağım buralarda...
Annette L'Ombre
NihilMinoveil
NihilMinoveil

MesajKonu: Geri: Kaptanın Güncesi   Kaptanın Güncesi - Sayfa 2 EmptyCuma Mart 12, 2010 6:07 pm

20:07 Pöff Cihan gitmiş en tip resimlerimizi koymuş. Sinir oldum ama çocuk öyle iyi nyetli ve mülayim ki bir şey diyemiyorum. Sanki kırılır da belli etmez, vicdan azabı çekermişim gibi geliyor o_O Başka şeye daha canım sıkılıyor da, annemlere nasıl açıklayacağım ben onu bilmiyorum. Kendi başıma iş yapmak da istemiyorum.
Ksenija Czekaj
Melez
Melez
Ksenija Czekaj

Anavatanı : Rus

MesajKonu: Geri: Kaptanın Güncesi   Kaptanın Güncesi - Sayfa 2 EmptyC.tesi Mart 13, 2010 4:58 pm

13.03.2010
Cumartesi
18.58

Uzun zamandır, en azından bir iki hafta olmuştur, yoktum. İsteyerek olan bir durum değildi, internette bir sorunum vardı, yeni halledildi. Hadi o oldu, ondan sonra modemimde sorun olduğu ortaya çıktı. Hadii, onu da hallet falan derken iki hafta geçti. Siteyi bırakırken, daha doğrusu ansızın gitmeden önce, site oldukça canlanmış ve kalabalık görünüyordu. İçten içe seviniyordum; "Aha..." diyordum "... olala! Site şimdi gerçekten, hak ettiği değeri görmeye başlayacak." Ama sonra iki hafta sonunda gördüm ki gittiğimden beri o canlılık kaybolmuş ve bir kaç kişi yalnızca uğruyor. Evet, belki admin değilim, belki sadece sıradan bir üyeyim ama cidden bu durum canımı acıtıyor. Ben, öyle çok sık bir siteye bağlanabilen tiplerden değilim. Bugüne kadar iki siteye, kapandığı ana kadar, hatta kapandıktan sonra dahi, bağlı oldum ve elimden geleni yaptım bir üye olarak. İmi de üçüncü benim için. Tamam, herkesin bu siteye benim verdiğim değeri vermesini beklemiyorum ama eminim siteye uğrayıp da sadece bakınıp giden herkesin beş dakika dahi olsa rp yapacak zamanı vardır. Ben bile, hatta Ahmet [Isaac] ve ben bile YGS ve LYSlerimiz olmasına karşın [ki YGS'ye yalnızca dört hafta kaldı] siteye uğrayıp rp yapmaya çalışıyoruz sanırım. He, rp yapacak kişi yok diyenler. Üç karakterim var. Elbette birisiyle rp yapabilirsiniz. Ya da sitede eminim rp yapmak isteyen bir çok kişi vardır. Hadi, rp yapamıyor musunuz? Geyiğe bir kaç şey yazın be hafız?!

Birilerini azarladığım, kızdığım düşünülmesin lütfen. Fakat site için elimden, hatta Yasmün ile birlikte elimizden geleni yapmaya çalışarak Güneş'e yardımcı olmaya çalışıyoruz. Bunu belki başarıyoruz belki başaramıyoruz ama lütfen, herkes elinden geleni yapsa? Ey dostlar! Gelin birlik olalım. İmi'yi yalayalım, yaşatalım!

Edit: Ohaa, İmi'yi yalayalım yazmışım :shock: Silmeyeceğim ama xD Millet görsün gülsün xD
Isaac Adney Maxwell
Minoveil
Minoveil
Isaac Adney Maxwell

MesajKonu: Geri: Kaptanın Güncesi   Kaptanın Güncesi - Sayfa 2 EmptyC.tesi Mart 13, 2010 6:08 pm

20.08

Kesinlikle katılıyorum...
İmi'yi yalayalım ve yaşatalım xD alemsn ya xD
Ojufemi d'Estaign
Lian
Lian
Ojufemi d'Estaign

MesajKonu: Geri: Kaptanın Güncesi   Kaptanın Güncesi - Sayfa 2 EmptyC.tesi Mart 13, 2010 8:16 pm

22.15

Off... Üstümdeki kişicanla pmleşmekten sıkıldım, bıktım. Emesenini istemeyi unutmamalıyım -_- [İlan-ı emesen istiyorum, bana emesenini verir misin... İlan-ı aşk ediyorum melodisi ile düşünülüyore -_-]
Isaac Adney Maxwell
Minoveil
Minoveil
Isaac Adney Maxwell

MesajKonu: Geri: Kaptanın Güncesi   Kaptanın Güncesi - Sayfa 2 EmptyC.tesi Mart 13, 2010 9:01 pm

23.01

İlan-ı mesenemi vermek istiyorum ama ilan etmeden veriyorum xD
Ojufemi d'Estaign
Lian
Lian
Ojufemi d'Estaign

MesajKonu: Geri: Kaptanın Güncesi   Kaptanın Güncesi - Sayfa 2 EmptyPaz Mart 14, 2010 4:04 pm

17.58

Sabah odamda bir baykuş sesiyle kalktım. Sanırım perdemin arasında bir baykuş var. o_O Onu geçtim televizyon bakarken annem çığlık attı; "DENİZ, ÇABUK KOŞ! BABANI ARA! YILAN VAR!" Benim ödüm elbette böyle bir bokumla haşır ve neşir oldu. Balık temizlerken balıkların arasında yılan çıkmış! Ne işi var değil mi orada?! Evin içinde hoplaya zıplaya çığlık çığlığa, babamıda aramadan kanepenin üstüne çıktım. Annem feryad figan... Ben çığlık çığlığa... En sonunda annem elinde uzun bir şeyle yanıma geldi. Yılan gibi ama yılan değil. Fosfor balığıymış meğer. Aklı sıra beni kandırıyor hanfendi. Bir güldü bir güldü bir güldü. :U Ay bak hala gülüyor :U Ben korkudan altıma etmişim umurunda değil.
Searlus Armistead
NihilMinoveil
NihilMinoveil
Searlus Armistead

Anavatanı : Nihilist bir fransız o_O

MesajKonu: Geri: Kaptanın Güncesi   Kaptanın Güncesi - Sayfa 2 EmptyÇarş. Mart 24, 2010 7:49 am

09:46 Dünya mükemmel olduğunu zanneden, kabalığı mağrifet sanan insanlarla dolu. Nezaket, duygusallık ne zaman eziklik oldu? İnsan değilsen tabi öyle algılarsın. Oysa cennete insanlar gider, insan görünümlü tuhaf yaratıklar değil. ^^ Tabi mesele cennete gitmek değil, yeryüzünü cennete döndürmek. Bunu kinle, nefretle, kalp kırmakla mı yapacağız? o olsa olsa cehennem olur. Bence cennet ve cehennem çoktan hayatımıza girdi, hangisini mezara götürürsen sonsuza değin orada kalırsın.
Minami Maxwell
Minoveil
Minoveil
Minami Maxwell

MesajKonu: Geri: Kaptanın Güncesi   Kaptanın Güncesi - Sayfa 2 EmptyÇarş. Mart 24, 2010 11:14 am

13: 12
Hap bir, hap iki, hap üç... Yatmadan önce, sabah, öğle...
Acaba hepsini aynı anda içsem bir şey olur mu? Kurtulur muyuz? Bir daha kimsenin sazanlığından incinir miyiz?
Cehennemde de olsa seninle olmak isterdim... Ateşimi engelleyemezsin fakat yalnız hissetmemi engelleyebilirsin...

Kaptanın Güncesi
2 sayfadaki 3 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2, 3  Sonraki