•Imitation Lian•
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

•Imitation Lian•

Kader yolunuzu gözleriniz bağlı, gerçeği göremeden nasıl geçebilirsiniz?

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Üstteki Üyeyi Tepeden Tırnağa Yorumla

+16
Etáin Regan
Carol Hunt
Ksenija Czekaj
Searlus Armistead
Minami Maxwell
Leartes Roubanis
Emilian Armistead
Lianna M. Burton
Clara D'esmaris
Felix Aeris
Ojufemi d'Estaign
Eliana Katniss Maxwell
Alexander C. Le Jeune
Winona de Aurilla
Yoru Chou Ashworth
Haberci Ruh
20 posters
Sayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4  Sonraki
YazarMesaj
Ojufemi d'Estaign
Lian
Lian
Ojufemi d'Estaign

Anavatanı : Fransız

Üstteki Üyeyi Tepeden Tırnağa Yorumla - Sayfa 3 Empty
MesajKonu: Geri: Üstteki Üyeyi Tepeden Tırnağa Yorumla   Üstteki Üyeyi Tepeden Tırnağa Yorumla - Sayfa 3 EmptyCuma Ocak 29, 2010 3:08 pm

Ojufemi d'Estaign demiş ki:
Avatar-imza: Elbisesinin rengine bayıldım ansızın s.s Saçları falan çok hoş. ^^
Avatar imzanın boyutları küçük ama pozu güzel sanırım. Avatarın, imzadaki pozla aynı olması hoşuma gitmedi ama.
İsim: Lianna, güzel. Lily diye kısaltma da kullanılabilir rpde. İkinci isim Mary ise uyumlu olmuş bence. Zira klasik bir isme klasik bir ikinci isim gider diye düşünüyorum. Burton. Güzel.
Kullanıcı: Videoları tek bir başlıkta paylaşmasını temenni ediyorum xD Bir de rplerde karakterinin konuşmalarını turkuaz dışında, parlak ve dikkat çekici olmayan bir renk olsa daha iyi olur sanki. O tür renkler insanın gözünü alıp bozabilme kapasitesine sahip. Hele benim gibi zaten bozuk gözlü birisi için işler iyice çığrından çıkabiliyor.
Kullandığı karakter: Kendisi gibi. Rpde kendi kendini yazıyor gibidir muhtemelen, rahat iş yani xP.
Lianna M. Burton
Lian
Lian
Lianna M. Burton

MesajKonu: Geri: Üstteki Üyeyi Tepeden Tırnağa Yorumla   Üstteki Üyeyi Tepeden Tırnağa Yorumla - Sayfa 3 EmptyCuma Ocak 29, 2010 4:02 pm

Avatar-imza:Ehm güzel ve kurguya yakışıyor takıları Nataliya Piro'nun
İsim:Hiç sevmiyorum xD.Oje gibi.
Kullanıcı:Çok dağınık,üşengeç ve olalacı
Kullandığı karakter:Kuralbozan,özgürlük düşkünü ve üşengeç
Ojufemi d'Estaign
Lian
Lian
Ojufemi d'Estaign

MesajKonu: Geri: Üstteki Üyeyi Tepeden Tırnağa Yorumla   Üstteki Üyeyi Tepeden Tırnağa Yorumla - Sayfa 3 EmptyCuma Ocak 29, 2010 4:09 pm

Olala, ünlümün hiçbir gizliliği kalmadı x__x

Avatar imzanın boyutları küçük ama pozu güzel sanırım. Avatarın, imzadaki pozla aynı olması hoşuma gitmedi ama.
İsim: Lianna, güzel. Lily diye kısaltma da kullanılabilir rpde. İkinci isim Mary ise uyumlu olmuş bence. Zira klasik bir isme klasik bir ikinci isim gider diye düşünüyorum. Burton. Güzel.
Kullanıcı: Videoları tek bir başlıkta paylaşmasını temenni ediyorum xD Bir de rplerde karakterinin konuşmalarını turkuaz dışında, parlak ve dikkat çekici olmayan bir renk olsa daha iyi olur sanki. O tür renkler insanın gözünü alıp bozabilme kapasitesine sahip. Hele benim gibi zaten bozuk gözlü birisi için işler iyice çığrından çıkabiliyor.
Kullandığı karakter: Kendisi gibi. Rpde kendi kendini yazıyor gibidir muhtemelen, rahat iş yani xP.
Lianna M. Burton
Lian
Lian
Lianna M. Burton

MesajKonu: Geri: Üstteki Üyeyi Tepeden Tırnağa Yorumla   Üstteki Üyeyi Tepeden Tırnağa Yorumla - Sayfa 3 EmptyCuma Ocak 29, 2010 4:11 pm

Avatar-imza:Ehm güzel ve kurguya yakışıyor takıları Nataliya Piro'nun
Ojufemi d'Estaign
Lian
Lian
Ojufemi d'Estaign

MesajKonu: Geri: Üstteki Üyeyi Tepeden Tırnağa Yorumla   Üstteki Üyeyi Tepeden Tırnağa Yorumla - Sayfa 3 EmptyCuma Ocak 29, 2010 5:54 pm

Evet, kesinlikle hiçbir gizliliği kalmadı, hala teşhir ediliyorum. xS

Clara D'esmaris
Lian
Lian
Clara D'esmaris

Anavatanı : Fransız-İngiliz Melezi

MesajKonu: Geri: Üstteki Üyeyi Tepeden Tırnağa Yorumla   Üstteki Üyeyi Tepeden Tırnağa Yorumla - Sayfa 3 EmptyCuma Ocak 29, 2010 6:04 pm

Avatar-imza: Sugooiii!!! Oju-chaaan Sugoiii! Sugoi! diye bağırasım geliyor *-* Ama imzada tahta göğüs bir kız gördüm sanki hihihihihi :twisted:
İsim: Ojufemi cidden bana da ojeyi çağrıştırıyor xD ama yine de okunuşu çok güzel geldi bana *-* Buna da Kawwaaaaiii Oju-chaaan! diyorum *-*
Kullanıcı: Çok neşeli, kıpır kıpır bir tip^^ Seviyorum bu deli kızı^^
Kullandığı karakter: İsyankar, asi bir tip *-* Kuzeen *-* Hadi ulu ortada thriller dansı yapalım *-* Sonra da aritokrat bunaklar bize ters ters baksın *-*
Ojufemi d'Estaign
Lian
Lian
Ojufemi d'Estaign

MesajKonu: Geri: Üstteki Üyeyi Tepeden Tırnağa Yorumla   Üstteki Üyeyi Tepeden Tırnağa Yorumla - Sayfa 3 EmptyCuma Ocak 29, 2010 6:09 pm

Avatar-imza: Rabbiiem, sevimlilik, masumiyet, saflık akıyor bu sıfattan. Ölürüm bakışlara. *-*
İsim: Clara D'esmaris. Klasik ve çok hoşuma gidiyor. Soyisim d'Esmaris olsaymış daha mı güzel dururmuş ne xP
Kullanıcı: Off, karakteri gibi muhteşem bir kişilik. Acaip iyi kalpli. ^^
Kullandığı karakter: Kuzii s.s Seninle ne haltlar yiyeceğiz biz s.s
Felix Aeris
Dealota
Dealota
Felix Aeris

Anavatanı : İngiliz

MesajKonu: Geri: Üstteki Üyeyi Tepeden Tırnağa Yorumla   Üstteki Üyeyi Tepeden Tırnağa Yorumla - Sayfa 3 EmptyCuma Ocak 29, 2010 6:55 pm

Avatar-imza: Avatardaki bakış harika. İmza da ayrı bir güzel...
İsim: Soy isim biraz tuhjafına gelse de evet genel de d'Estaign diye yazılıyor o soyadlar... İsime sevdiğimin de farkındasındır...
Kullanıcı: Neşeli ve sitenin en aktiflerinden. Her rpgye lazım şahıs... Siteye güneş gibi doğdu :D sdsfs
Kullandığı karakter: Yaramaz,marjinal biri... Uç yaşıyor, uç yaşatıyor... Felixle rpmde yaptığım uzun uzun yorumları biliyorsun zaten. :D
Emilian Armistead
Minoveil
Minoveil
Emilian Armistead

Anavatanı : İtalyan

MesajKonu: Geri: Üstteki Üyeyi Tepeden Tırnağa Yorumla   Üstteki Üyeyi Tepeden Tırnağa Yorumla - Sayfa 3 EmptyCuma Ocak 29, 2010 7:16 pm

Burası Lianna-Ojufemi yerine dönmüş o_O

Avatar-imza: Kınar gibi bakıyor beni... Emo emo emo!!! İmzada ise karizma yakıyor be abi!!
İsim: Felix bana birini haatıırlaatııyooor xD Dızzzt Ekim ve Güneş biliyor kiiim buuuuu dııızzztt xD
Kullanıcı: Ciddi göründüğüne bakmayın bunun >.< Neyse bir rp sitesinde az çektirmemişti haa bana! >.< Göreceksin minoveilim burada avlayacağım seni! Hem de iki karakterini birden avlayacağım! Ocağıma düştün anam!
Kullandığı karakter: İşte baş düşmanım, işte tehlikeli karakter... Dızzzt başka bir şey demiyorum :D Kralsın abi! Tut şunun ucunu döşeyelim abi! xD xD xD xD
Ojufemi d'Estaign
Lian
Lian
Ojufemi d'Estaign

MesajKonu: Geri: Üstteki Üyeyi Tepeden Tırnağa Yorumla   Üstteki Üyeyi Tepeden Tırnağa Yorumla - Sayfa 3 EmptyCuma Ocak 29, 2010 7:34 pm

Kimse olmayınca genelde Lianna ile takılıyoruz biz xP

Avatar-imza: Tanreem yenilesi şey. avatardaki pozu, o bakışları yerim. İmza zaten apayrı bir şey. İkinci de her an üstümüze atlayıp ısırabilir gibisinden xD
Kullanıcı: Aha, işte benim denklerimden. xD Sevdim yivrıyı xD Gel basayım bağrıma xD
Kullandığı karakter: Ayı xD Ayı demek bile bunda ayrı bir zarif duruyor nan O_o Kopalak razi xD
Lianna M. Burton
Lian
Lian
Lianna M. Burton

MesajKonu: Geri: Üstteki Üyeyi Tepeden Tırnağa Yorumla   Üstteki Üyeyi Tepeden Tırnağa Yorumla - Sayfa 3 EmptyC.tesi Ocak 30, 2010 10:36 am

Avatar-imza:Ehm güzel ve kurguya yakışıyor takıları kızın
Ojufemi d'Estaign
Lian
Lian
Ojufemi d'Estaign

MesajKonu: Geri: Üstteki Üyeyi Tepeden Tırnağa Yorumla   Üstteki Üyeyi Tepeden Tırnağa Yorumla - Sayfa 3 EmptyPaz Ocak 31, 2010 2:44 pm

Avatar-imza: Ünlünün daha hoş pozlarının olduğu ve boyutları da daha büyük olan avatr imzalar bulmasını temenni ederim.
İsim: Lianna ismi hoşuma gitti. Lily demek istiyorum. Diğer isimlerin de karşımıyla klasik duruyor. İsme canlılık katan Lianna.
Kullanıcı: Enteresan birisi. Kusur bulup düzeltmeyi seviyor. Ama sanırım kötü niyetle yapmıyor.
Kullandığı karakter: Kendisi gibi. Asalete çok önem veren ve kurallara körü körüne bağlı bir karakter.
Rp Yorumu: Biraz daha şey olsun diye bunu da ben ekliyeyim dedim. xD Umm... Rplerinde karşı tarafı çok fazla yönlendirip konuşturuyor. Bir de yazıma dikkat etmeli. Noktolardan sonra boşluklara özellikle.
Yoru Chou Ashworth
Dealota
Dealota
Yoru Chou Ashworth

Anavatanı : Yarı Japon Yarı İngiliz

MesajKonu: Geri: Üstteki Üyeyi Tepeden Tırnağa Yorumla   Üstteki Üyeyi Tepeden Tırnağa Yorumla - Sayfa 3 EmptyPaz Ocak 31, 2010 4:18 pm

Avatar-İmza:Çok hoş.İnsanın göz zevkine hitap ediyo yaniU_U
İsim:Cool diyebilirim.Harika bir isim kulağa çok hoş ve gizemli deliyo
Kllanıcı:Pek bilmiyoeum ama iyi birisidir herhal
Kullandığı karakter:Dış görünüşü çok güzel
Lianna M. Burton
Lian
Lian
Lianna M. Burton

MesajKonu: Geri: Üstteki Üyeyi Tepeden Tırnağa Yorumla   Üstteki Üyeyi Tepeden Tırnağa Yorumla - Sayfa 3 EmptyPaz Ocak 31, 2010 7:53 pm

Avatar-imza:İmzan yok ama eminim güzel bişey yaparsın ama avatarını pek sevdim denemez
İsim:Yoru Chou ehh idare eder.
Kullanıcı.İyi kız
Kullandığı karakter:iyi kız xD
Leartes Roubanis
Dealota
Dealota
Leartes Roubanis

Anavatanı : Yunan

MesajKonu: Geri: Üstteki Üyeyi Tepeden Tırnağa Yorumla   Üstteki Üyeyi Tepeden Tırnağa Yorumla - Sayfa 3 EmptyPaz Ocak 31, 2010 9:23 pm

Avatar-imza: Renkler güzel, elbiseyi sevdim. Saçları de güzel kızın, duruşu da öyle. Ama koltuk üzerindeki desen battı bana. Değiştirsin bu kız tez zamanda koltuk takımlarını.
İsim: Gavur ismi işte hepsi birdir gözümde. Lian Lianna vs vs...
Kullanıcı: Pek tanımıyorum ama ilginç biri gibi geldi.
Kullandığı karakter: Karakteri çok düz gibi geldi, kendi gibi kuralcılarla arkadaşlık ediyor, kuralcı olmayanlarla anlaşamıyor. Oysa ben sanırım Densüs sayesinde inişleri ve çıkışları olan karakterlere alışmış olmalıyım. Neyse bu da iyi.
Clara D'esmaris
Lian
Lian
Clara D'esmaris

MesajKonu: Geri: Üstteki Üyeyi Tepeden Tırnağa Yorumla   Üstteki Üyeyi Tepeden Tırnağa Yorumla - Sayfa 3 EmptyPtsi Şub. 01, 2010 10:17 am

Avatar-imza:Ustaca yapılmışlar... Hayran kaldım *.* Hele renk tonları...
İsim: Soyisim içime pek sinmese de isim 1 numara!
Kullanıcı: Neşeli densüs gibi biri *.* İyi iyi pek konuşmadık ama... kanım ısındı^^
Kullandığı karakter: dealota ve rahip rahip *.* güzel tasarlama *.* Benim gibi bir korkak kiliselerde çok gezdiği için karşılaşabiliriz sanırım *.*
Lianna M. Burton
Lian
Lian
Lianna M. Burton

MesajKonu: Geri: Üstteki Üyeyi Tepeden Tırnağa Yorumla   Üstteki Üyeyi Tepeden Tırnağa Yorumla - Sayfa 3 EmptyPtsi Şub. 01, 2010 10:37 am

Avatar-imza:Çok şirin yaaa yerim ben bu kızııı
İsim:Yani Clara bana şirini andırıyor görünüşü de öyle Oju'nun anlamadığı avatar-imza ve isim uyumu xD
Kullanıcı:Bazen çıldırıyor xD
Kullandığı karakter:İyi kız xD
Clara D'esmaris
Lian
Lian
Clara D'esmaris

MesajKonu: Geri: Üstteki Üyeyi Tepeden Tırnağa Yorumla   Üstteki Üyeyi Tepeden Tırnağa Yorumla - Sayfa 3 EmptyPtsi Şub. 01, 2010 10:56 am

Avatar-imza: Avatarın 150x300 boyutlarında olması daha hoş olmaz mıydı? o.O Olsun yine de hoş^^ özellikle de uyumlu olması iyi olmuş^^
İsim: Lianna ismi karakterine çok uyuyor^^ Burtonlara hele ayrı yakışmış^^
Kullanıcı: Ojuya sürekli laf atıyor XD onun dışıdna iyi kız^^
Kullandığı karakter: Arkadaşım^^ Ojuyla nasıl coşup ayak uyduruyorsam onunla da böyle kibarcığın teki oluyorum^^
Lianna M. Burton
Lian
Lian
Lianna M. Burton

MesajKonu: Geri: Üstteki Üyeyi Tepeden Tırnağa Yorumla   Üstteki Üyeyi Tepeden Tırnağa Yorumla - Sayfa 3 EmptyPtsi Şub. 01, 2010 11:04 am

İsim:Ehm güzel Clara da D'esmaris soyunun tatlıları gibi tatlı ^^
Kullanıcı:Arkadaşlarının huylarına uyuyor ^^
Kullandığı karakter:Sevgi kelebeğii xD
Ojufemi d'Estaign
Lian
Lian
Ojufemi d'Estaign

MesajKonu: Geri: Üstteki Üyeyi Tepeden Tırnağa Yorumla   Üstteki Üyeyi Tepeden Tırnağa Yorumla - Sayfa 3 EmptyPaz Şub. 07, 2010 12:13 am

Avatar-imza: Lianna artık avatar imzasını değiştirsin diye hayran kulübü kuracağım. -_- Evet, bunu yapmakta kararlıyım. xD
İsim: Lianna M. Burton. Her ismin kendine göre bir güzelliği vardır ama özellikle Lianna çok hoşuma gidiyor. Ben ki daha çok egzantrik isimleri severim, bu klasikliğe bayılıyorum xD
Kullanıcı: Sena, severim iyi hoş kızdır ama bana neden gıcıktır ve sürekli zıt gider anlamam :shock: Ha bir de bu başlığın altına aynı kişiye bile olsa aynı yorumları yapıyor 'sürekli' Ben de bazen aynısını yapıyorum ama olsun sürekli yapmayalım. Bazen yorumları değiştirelim. Zira zaten epi topu kaç üyeyiz xD Birbirimize yapacağız sürekli, hep aynı yorumları yaparsak sıkıcı olur hafız xD
Kullandığı karakter: Tanrem kurallara uyan, despot denilebilecek bir kişilik. Oju ile acaip zıt xD Rplerimiz zevkli olacak s.s
Minami Maxwell
Minoveil
Minoveil
Minami Maxwell

MesajKonu: Geri: Üstteki Üyeyi Tepeden Tırnağa Yorumla   Üstteki Üyeyi Tepeden Tırnağa Yorumla - Sayfa 3 EmptySalı Şub. 09, 2010 3:34 pm

Avatar-imza: Gerçekten çok güzel ojufemi-chaaan*w* İmzadaki saçlarının havalanışı hele~
İsim: Soyisimden pek hoşlandığım söylenemez ama Clara ile benzeşiyor *w* Onun dışında seviyorum Oju'yu^^
Kullanıcı: Ço..k neşeli ve çoo...k sempatik biri x) Hemen insanın kanı ısınıyor ^^
Kullandığı karakter: Clara'nın kuzeni ve Claranın şeytanı gibi xD Clara'nın masum yönlerini kapatıp onu da kendine benzetiyor xD Clara kuzenini çok seviyor ama^^
Searlus Armistead
NihilMinoveil
NihilMinoveil
Searlus Armistead

Anavatanı : Nihilist bir fransız o_O

MesajKonu: Geri: Üstteki Üyeyi Tepeden Tırnağa Yorumla   Üstteki Üyeyi Tepeden Tırnağa Yorumla - Sayfa 3 EmptyÇarş. Şub. 10, 2010 4:37 pm

Avatar-imza: Çok şeker bir japon, ayrıca sert havası var xD Saç rengi siyah olsa saç modelini rahatlıkla Saya'ya benzetebilirdim xD
İsim: Monami boyalarını anımsattı bana ama hoş isim xD Monami de bana hep Mona Lisa'yı anımsatırdı ne hikmetse xD
Kullanıcı: Güneş'in kardeşi olduğunu tahmin ediyorum. Çok tatlı, eğlenceli birisi xD Öyle abiye böyle kardeş tabi xD
Kullandığı karakter: Karakteri nerd diye tabir edilebilir. İlginç bir karakter, sanırım bu karakterimin rakiplerinden olacak. Minami istemese de kışkırtır onu sanırım Sea ve her ne kadar karakterim Nihil de olsa çekişirler bayağı xD
Ksenija Czekaj
Melez
Melez
Ksenija Czekaj

Anavatanı : Rus

MesajKonu: Geri: Üstteki Üyeyi Tepeden Tırnağa Yorumla   Üstteki Üyeyi Tepeden Tırnağa Yorumla - Sayfa 3 EmptyPerş. Şub. 11, 2010 8:44 am

Avatar-imza: Off taş ötesi nan s.s Kesinlikle yiyilip yutulası xD Bu modeli bulana kadar ne ceremeler çektik ben bilirim xD Yapımı zaten ayrı güzel. Bilmiyorum ama bu model karakterine daha ayrı bş masumiyet vermiş gibi görünüyor xD
İsim: Searlûs ismini sevdiğimi biliyorsun xD Soyisim de güzel olmuş xD
Kullanıcı: O beniim her şeyim, dostum, bebem, Rumi'm xD
Kullandığı karakter: Saylon SEa gibi olacak ise ölürüm xD İlgi odağı olmaktan hoşlanması bence daha bi çekici yapacak onu s.s
Felix Aeris
Dealota
Dealota
Felix Aeris

Anavatanı : İngiliz

MesajKonu: Geri: Üstteki Üyeyi Tepeden Tırnağa Yorumla   Üstteki Üyeyi Tepeden Tırnağa Yorumla - Sayfa 3 EmptyÇarş. Şub. 17, 2010 3:40 pm

Avatar-imza: Çehresi berrak bir su gibi... Nasıl desem arı ve büyüleyici... Ünlün her kim ise hayran kaldım... A/İ zaten çok başarılı...
İsim: Söylenmesi bana göre zor. K ve s harfini yanyana pek beğenmiyorum. Lakin devamının hoşuma gittiğini söylemeliyim.
Kullanıcı: Gerçekten iyi biri... Sitenin tüm sessizliğine karşın burada... Ve umarım bundan sonra da olur... Lea ile seni kaybetmek istemem...
Kullandığı karakter: Bir bilgim yok... Ama zekasını kullanmayı iyi biken yahut parapsikolojik biri olursa yakışabilir ünlüye...
Ksenija Czekaj
Melez
Melez
Ksenija Czekaj

Anavatanı : Rus

MesajKonu: Geri: Üstteki Üyeyi Tepeden Tırnağa Yorumla   Üstteki Üyeyi Tepeden Tırnağa Yorumla - Sayfa 3 EmptyÇarş. Şub. 17, 2010 5:37 pm

Avatar-imza: Ünlünü çok sevimli buluyorum. KArizmatik, çekici ve hatta kendi çapında olan hafif çatlak görünümünün verdiği bir tür seksiliği var. Avatarındaki poza ve imzana bitiyorum. Küçük dağları ben yarattım edası acaip yakışıyor.
İsim: Felix. Çok hoş xD Aeris ise gizemli şeyleleri çağrıştırıyor. Birlikte çok uyumlu olmuşlar, seviyorum ^^
Kullanıcı: Güneş'm demek istediğim biri ama yanlış anlaşılmasın, çekingenliğinin altında sakladığı müthiş kişiliğini çok sevdiğim ve öyle ahım şahım konuşmalarımız olmamasına rağmen konuşmak istediğimde kobnuşabileceğim biri olarak gördüğüm için. Egolarını herkese göstermeyip iyi olduğu konularda bile mütevazilik göstermesi müthiş.
Kullandığı karakter: Felix, bir sonrki rpde öpücük olabilir hahaha s.s

Üstteki Üyeyi Tepeden Tırnağa Yorumla
3 sayfadaki 4 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4  Sonraki
 Similar topics
-
» Üstteki Üyeye Nameni Yükselt