•Imitation Lian•
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

•Imitation Lian•

Kader yolunuzu gözleriniz bağlı, gerçeği göremeden nasıl geçebilirsiniz?

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Üstteki Üyeyi Tepeden Tırnağa Yorumla

+16
Etáin Regan
Carol Hunt
Ksenija Czekaj
Searlus Armistead
Minami Maxwell
Leartes Roubanis
Emilian Armistead
Lianna M. Burton
Clara D'esmaris
Felix Aeris
Ojufemi d'Estaign
Eliana Katniss Maxwell
Alexander C. Le Jeune
Winona de Aurilla
Yoru Chou Ashworth
Haberci Ruh
20 posters
Sayfaya git : 1, 2, 3, 4  Sonraki
YazarMesaj
Haberci Ruh
Oyun Yöneticisi
Haberci Ruh

Anavatanı : Mehventep

Üstteki Üyeyi Tepeden Tırnağa Yorumla Empty
MesajKonu: Üstteki Üyeyi Tepeden Tırnağa Yorumla   Üstteki Üyeyi Tepeden Tırnağa Yorumla EmptyC.tesi Ocak 16, 2010 9:37 am

Üstteki üyeyi yorumlayın lütfen^^
Sadece avatar imza olunca konu dağılıyor. Ben daha kapsamlı olursa ekstra eğlenceli olacağını düşündüm.

İsim:
Kullanıcı:
Kullandığı Karakter: Bunu açıklamazsam hata çıkacağını sanıyorum. Kullandığı karakter örneğin Alexander. Nasıl biri olduğunu yorumlayacaksınız. Buna tip de dahildir.

Anlamışsınızdır umarım.Başlayın o zaman!
Yoru Chou Ashworth
Dealota
Dealota
Yoru Chou Ashworth

Anavatanı : Yarı Japon Yarı İngiliz

MesajKonu: Geri: Üstteki Üyeyi Tepeden Tırnağa Yorumla   Üstteki Üyeyi Tepeden Tırnağa Yorumla EmptyC.tesi Ocak 16, 2010 9:50 am

Avatar-İmza:Bayıldım!Çok güzeller benceU_U
İsim: Biraz gizemli gibiU_U
Kullanıcı: Sun'ı sevmeyen ölsün.
Kullandığı Karakter:Ben sevmedim Alexander'ı o ne biçim tip öyle.
Winona de Aurilla
Dealota
Dealota
Winona de Aurilla

MesajKonu: Geri: Üstteki Üyeyi Tepeden Tırnağa Yorumla   Üstteki Üyeyi Tepeden Tırnağa Yorumla EmptyC.tesi Ocak 16, 2010 3:34 pm

Avatar-İmza: Acilen imza yaptırmalı.
İsim: Japon istilası =D
Kullanıcı: Tanımıyorum pek, sadece Güneş'le karakter kartı hakkında konuşmuştuk.
Kullandığı Karakter: Bir RP'sini görsem tanımlayabilirim heralde.
Alexander C. Le Jeune
Dealota
Dealota
Alexander C. Le Jeune

Anavatanı : Fransız asıllı İngiliz

MesajKonu: Geri: Üstteki Üyeyi Tepeden Tırnağa Yorumla   Üstteki Üyeyi Tepeden Tırnağa Yorumla EmptyC.tesi Ocak 16, 2010 3:53 pm

Avatar-İmza: Bu mükemmel yeteneği parıldatıyor karakterini işte... Baktıkça senin yaptığın avatar imzalara içim açılıyor açıkçası...
İsim: Yüce de Aurilla *-* Gelecek ilk de Aurillayı merak ediyordum böğrümüzden çıktı iyi mi? *-* Winona ise cidden kullandığın ismini bilmediğim ünlüne uyuyor.
Kullanıcı: Daha önceleri pek konuşmamız olmasa da rp sitesi kaynaştırdı bizi^^ İyi kızdır. En azından helenin anlattıklarına göre^^ Ya da benim gördüğüm tarafı^^
Kullandığı Karakter: Ne karakter kartı ne lejant ne de repe =_=; bundan mütevellit sessiz kalma hakkımı kullanıyorum U.U
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Üstteki Üyeyi Tepeden Tırnağa Yorumla   Üstteki Üyeyi Tepeden Tırnağa Yorumla EmptyC.tesi Ocak 16, 2010 4:06 pm

Avatar-İmza:Avatar kötü.İmzada süper ama yazı biraz dışarıdan gibi duruo
İsim: Züpersin Sun-kun :D
Kullanıcı: Anam o benim kuşumduuuur :D sunumduuuur :D sun-kuuuun *-*
Kullandığı Karakter: Züper :D hatta kurguna uyarsa sana asılırım haa xD
Yoru Chou Ashworth
Dealota
Dealota
Yoru Chou Ashworth

MesajKonu: Geri: Üstteki Üyeyi Tepeden Tırnağa Yorumla   Üstteki Üyeyi Tepeden Tırnağa Yorumla EmptyC.tesi Ocak 16, 2010 8:10 pm

Avatar-İmza:Kendisi gibi aynı çok güzel.
İsim: Kulağa çok hoş geliyor.
Kullanıcı: Harika biridir*-*Ayrıca biz onla yapışık ikiz gibiyiz her yerde karşılaşıyoruzU_UHemi de süper ikiliyiz vurduğumuzu indiririzO_O
Kullandığı Karakter:Hoş biri*-*
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Üstteki Üyeyi Tepeden Tırnağa Yorumla   Üstteki Üyeyi Tepeden Tırnağa Yorumla EmptyC.tesi Ocak 16, 2010 8:15 pm

Avatar-İmza:Avatar fena deel ben sana yaparım :D
İsim: Yoru ya alıştım artık züper gelio bu artık xD
Kullanıcı: BEBEMDİR O BENİİİM *-* aşkımdııır :D kankammmm :D bebeeem :D kuzuuşuuum :Dsüper ikiliim :D ikiziim :D
Kullandığı Karakter: Taş gibi hatun :D
Yoru Chou Ashworth
Dealota
Dealota
Yoru Chou Ashworth

MesajKonu: Geri: Üstteki Üyeyi Tepeden Tırnağa Yorumla   Üstteki Üyeyi Tepeden Tırnağa Yorumla EmptyC.tesi Ocak 16, 2010 8:30 pm

İsim: Çok güzel
Kullanıcı: Melomdur o benim yerim onun ballarını
Kullandığı Karakter:çok sevimli*-*
Eliana Katniss Maxwell
Minoveil
Minoveil
Eliana Katniss Maxwell

MesajKonu: Geri: Üstteki Üyeyi Tepeden Tırnağa Yorumla   Üstteki Üyeyi Tepeden Tırnağa Yorumla EmptyC.tesi Ocak 16, 2010 11:21 pm

Pekala siz sitede yuri çekmeye başlamadan ben araya dalsam iyi ederim sanırım ^^
Avatar-İmza: Avatar gizemli. bir an önce imza edinmelisin ^^
İsim: Kötü demek cehennemdeki çöplüğüme bir odun daha eklemek demektir ^^"
Kullanıcı: ah ne yazık ki tanımıyorum. ama eminim çok iyi birisidir ^^ yakın zamanda tanışmak dileğiyle.
Kullandığı Karakter: daha diğer üyelerin karakter kartlarını vs. okumaya zamanım olmadı ne yazık ki. bilemeyeceğim ^^;

dipçik notçuk: avatar imza bana ait değildir. bana ait olsaydı büyük ihtimalle daha güzel olurdu ^^ siz en iyisi şunları değerlendirin xD :
Üstteki Üyeyi Tepeden Tırnağa Yorumla 3uahk
Üstteki Üyeyi Tepeden Tırnağa Yorumla 2m5kunp
Ojufemi d'Estaign
Lian
Lian
Ojufemi d'Estaign

Anavatanı : Fransız

MesajKonu: Geri: Üstteki Üyeyi Tepeden Tırnağa Yorumla   Üstteki Üyeyi Tepeden Tırnağa Yorumla EmptyPtsi Ocak 25, 2010 8:29 pm

Avatar-İmza: Olala, pekala yorumlanmasını istediğini yorumlayayım. ^^ Takım değil sanırım ama hoş. Sadece imzadakio örgü şeyini sevmedim x_x
İsim: Karakter Japon yahut Çinli yajut Koreli yahut herhangi bir Asyalı ama isim batılı bir isim gibi duruyor. Zanırım ailede hem Asyalı hem Avrupalı var xD
Kullanıcı: Tanımıyorum ama sevimlidir sanırsam xD
Kullandığı Karakter: Olala onu da tanımıyorum ama o da, kullanılan ünlünün tipine bakarak yorumlarsam sempatik bir karakterdir. xD
Felix Aeris
Dealota
Dealota
Felix Aeris

Anavatanı : İngiliz

MesajKonu: Geri: Üstteki Üyeyi Tepeden Tırnağa Yorumla   Üstteki Üyeyi Tepeden Tırnağa Yorumla EmptyPtsi Ocak 25, 2010 8:41 pm

Avatar-İmza: Avatardaki ışık öyle doyurucu ki... Pekala fotoğraftan anlamayan özürlünün tekiyim ancak zannın o masum surat yapısı, dudakları ve yanakları insana bir hayranlık duygusu veriyor.
İsim: Soy isme bakılırsa burjuva sınıfı biri. Soy ismine yakışan bir isim ve asil. Herhangi bir tatlılık vermese de asilliği karakterin görünüşüne bu kadar mı uyar dedirtiyor...
Kullanıcı: Tanımıyorum. Ama mesajından anladığım üzre bir mekana kolay uyum sağlayabilir. Mesela bu bende pek yoktur. :D sdfasdas Ama admin hesabımı kapatıp site ona sıcak gelsin diye oyuncu hesabımla yorum yaptım. Yani... Yanisi yok. :D -son anda gelen vazo çarpışı- karakter onaylama konusunu kilitlememişim =_=
Kullandığı Karakter: Baron Felix ile pek karşılaşmayacaklar sanırım. Ama Alexanderla bir baloda muhtemelen karşılaşacaklar ve alexander karakter özelliklerini kullanıp ona sulanacak. :D
Ojufemi d'Estaign
Lian
Lian
Ojufemi d'Estaign

MesajKonu: Geri: Üstteki Üyeyi Tepeden Tırnağa Yorumla   Üstteki Üyeyi Tepeden Tırnağa Yorumla EmptyPtsi Ocak 25, 2010 8:46 pm

Avatar-İmza: Uuu... Eğer bu ünlü her kim ise çok hoşuma gitti. s.s Tehlikeli, çatlak ama çekici bir görünümü var s.s
İsim: Felix xD Bu ismi severim xD Ama anlamına karşın karakter tam tersine uğursuz biri gibi duruyor. Bu tezatlık hoşuma gitti bir tür ironi gibi xD Soyisim de güzel. Aeris... Kulağa hoş gelen bir tını var. Metaneli gibi...
Kullanıcı: Aaa, aslında adminmiş xD Anladığım kadarıyla salt üyeleri rahat etsin diye fedakarlık yapabilir. Kaynadı kanım xD
Kullandığı Karakter: Bu karakteri rpde görmek isterdim açıkçası ama göremeyeceksem üzüldüm. Ama olsun, yıkılmadım, ayaktayım, dertlerimle baş başayım xD Iyyyk, iyice kıro oldum O_o
Clara D'esmaris
Lian
Lian
Clara D'esmaris

Anavatanı : Fransız-İngiliz Melezi

MesajKonu: Geri: Üstteki Üyeyi Tepeden Tırnağa Yorumla   Üstteki Üyeyi Tepeden Tırnağa Yorumla EmptySalı Ocak 26, 2010 12:37 pm

Avatar-İmza: Her kimse ünlün aşırı güzel kızmış o.o dibim düştü!!! hele imzada saçları... Yok hayran kaldım ben bu kıza *.*
İsim: Soyismini okumak zor olsa da isim çok hoş *.*
Kullanıcı: Tanımıyorum^^ Ama mesajlarına göre hoş biri^^ Hele abim zorla karakter kartını okutunca da emin oldum, harika rpci *.*
Kullandığı Karakter: Pek bilgim yok^^ Kısmet rpye^^
Ojufemi d'Estaign
Lian
Lian
Ojufemi d'Estaign

MesajKonu: Geri: Üstteki Üyeyi Tepeden Tırnağa Yorumla   Üstteki Üyeyi Tepeden Tırnağa Yorumla EmptySalı Ocak 26, 2010 1:22 pm

Avatar-İmza: Şaka mı bu IO Ay bu resmen tatlılık abidesi IO Alice Harikalar Diyarında'yı anımsattı xD Zaten sanırım onun colsplayi xD
İsim: Aha, batılı isme sahip olup, hatta Fransız İngiliz melezi olup Asyalı görünen biri daha IO Ayıkmalıyım bunu xD Clara, klorak gibi ama hoş xD Soyisim bana kendi soyismimi çağrıştırıyor, sevdim yani xD
Kullanıcı: Olala, içten biri sanıyorum. Ayy, en kısa zamanda herkesle tanışıp kaynaşıp kaçıkça yorumlar yapmak istiyorum burda xD Zira iyi biri sevimli biri demekten bir süre sonra sıkılacağım sanırım xD Delidir ne yapsa yeridir demek istiyorum birine de xD
Kullandığı Karakter: Çok konuştum tamam O_o Uuu, Lian... Rp yaparız sanırım hatta rpde uzaktan kuzen falan da olabiliriz umarım ^^ Sevimli biri olmalı ^^
Clara D'esmaris
Lian
Lian
Clara D'esmaris

Anavatanı : Fransız-İngiliz Melezi

MesajKonu: Geri: Üstteki Üyeyi Tepeden Tırnağa Yorumla   Üstteki Üyeyi Tepeden Tırnağa Yorumla EmptySalı Ocak 26, 2010 1:42 pm

Avatar-İmza: Cidden aşırı güzel ünlün *.* Sanırım aynı şeyleri söyleyeceğim ama saçlarına cidden cidden bayıldım *-* İmza senin yapımın sanırım^^ Eğer öyleyse avatar-imzada da harikasın^^
İsim: Ojefumi-chaaan^^ Bu isim gerçekten çok hoşuma gitti... Ünlünle de uyuyor^^
Kullanıcı: Tanışırız canım^^ Sitedeki herkes çok sıcak kanlıdır. Hemen alırlar seni arasına^^ Oldukça neşeli biri sanırım^^ Çünkü mesajları öyle canlı ki hemen insanın kanı ısınıyo^^
Kullandığı Karakter: Evet Lianlar olarak azınlıktayız şuanda... Bir dakika sitece azınlıktayız biz XD Lianı geç... xD Evet bir yakınlık hoş olabilir^^ Karakter olarak rpye neşe katacak gibi görünüyor^^

Sitede asyalı çoktur xD Sitenin admini bile asyalı ünlü kullanıyor xD
Ojufemi d'Estaign
Lian
Lian
Ojufemi d'Estaign

MesajKonu: Geri: Üstteki Üyeyi Tepeden Tırnağa Yorumla   Üstteki Üyeyi Tepeden Tırnağa Yorumla EmptySalı Ocak 26, 2010 2:35 pm

Avatar-İmza: Şaka mı bu IO Ay bu resmen tatlılık abidesi IO Alice Harikalar Diyarında'yı anımsattı xD Zaten sanırım onun colsplayi xD
İsim: Aha, isimlere ve Asyalı karakterlere alışıyorum xD Clara, klorak gibi ama hoş xD Soyisim bana kendi soyismimi çağrıştırıyor, sevdim yani xD
Kullanıcı: Çok sevdim, yabancılık çektirmeden insana kendini ısıtıyor. Zira özümde çok çejkingen olmama karşın burda yabancı hissetmiyorum kendimi sayesinde ^^
Kullandığı Karakter: Çok yakında akraba olacağız sanıyorum ^^
Lianna M. Burton
Lian
Lian
Lianna M. Burton

MesajKonu: Geri: Üstteki Üyeyi Tepeden Tırnağa Yorumla   Üstteki Üyeyi Tepeden Tırnağa Yorumla EmptySalı Ocak 26, 2010 3:00 pm

Avatar-imza:Güzel yani diyecek bişiyim yok ideal de üstünde niye kıyafet yok anlamadım :|
İsim:Pek sevdim denemez Ojufemi ojeyi çağırıştırıyor.Oje sürmek de en sevmediğim şey xD
Kullanıcı:Güzel RPG yapıyor ve sıcakkanlı biri gibi geldi^^
Kullandığı karakter:No comment ^^

En son Morgana L. Burton tarafından Çarş. Ocak 27, 2010 1:00 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Alexander C. Le Jeune
Dealota
Dealota
Alexander C. Le Jeune

Anavatanı : Fransız asıllı İngiliz

MesajKonu: Geri: Üstteki Üyeyi Tepeden Tırnağa Yorumla   Üstteki Üyeyi Tepeden Tırnağa Yorumla EmptySalı Ocak 26, 2010 3:07 pm

Avatar-imza: Avatar ve imzanın birbirine uyumlu takım oluşu her zaman çok hoşuma gitmiştir.
İsim: Morgana ismini pek sevmesem de L'in açılımını eski adın lianna olarak sayıp onun hoşluğunu belirteceğim.
Kullanıcı: Azimli ve tuttuğunu kopartana kadar çeken biri. İnatçılığı açıkçası çok hoşuma gitti. Kendisi zorla öğrencim olur. xD Pek konuşmuşluğumuz olmasa da şahsı seviyorumdur.
Kullandığı karakter: Lianları koruyan Lian bekçilerine dönüyorum Alexander karakterime girince xD Yine pek rp olmadığı için iyi bir sıradan genç kız hallerindeki karakterdir sanırımdır...

En son Alexander Cons. Le Jeune tarafından Salı Ocak 26, 2010 6:54 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Ojufemi d'Estaign
Lian
Lian
Ojufemi d'Estaign

MesajKonu: Geri: Üstteki Üyeyi Tepeden Tırnağa Yorumla   Üstteki Üyeyi Tepeden Tırnağa Yorumla EmptySalı Ocak 26, 2010 6:31 pm

|| Morgana || Cıbıl daha seksi duruyor dermişim xP Ahaha cıbıl olmasının nedeni aslında modelin burda Aphrodith pozu vermesi. xD Aphrodit illa cıbıl mı olmalı peki? Hayır ama pu pozlar, tanrıçanın ortaya ilk çıktığı anları resmediyor sanırım. xD Ay cıbıl işte xD

Avatar-imza: İmzadaki yazı hoşuma gitti. Modelin ise umm... Tehlikeli gibi görünüyor. Öbür başlıktada söylemiştim sanırım, insan yaklaşmaya korkar sanırım. Ya da diğer bir tabirle gece görsem korkarım. xD Ama sanırım, emin olamasam da karakterin kişiliğine uygun bir görünüşü var. Tehlikeli... s.s
İsim: Alexander Cons. Le Jeune... Tanrem bir isim nasıl bu kadar asalet barındırabilir. İnsan okurken bile ağzına ansızın bir İngiliz yahut Fransız aksanı oturtarak okumaya çalışıyor. xD Yoksa bunu sadece ben mi yaptım?! :shock: Neyse, hoşlaştım. ^^
Kullanıcı: Gerçekten üyelerine oldukça yardımcı olan, admin üyeliklerinde cıvıtmayan ama diğer karakterlerinde hemen geyik yapan, kısaca laubali olmayıp samimi olan biri. xD
Kullandığı karakter: Olala, baloya gidip biraz flört edeceğim karakter. Eğlenceli olacak. xD
Lianna M. Burton
Lian
Lian
Lianna M. Burton

MesajKonu: Geri: Üstteki Üyeyi Tepeden Tırnağa Yorumla   Üstteki Üyeyi Tepeden Tırnağa Yorumla EmptyÇarş. Ocak 27, 2010 1:51 pm

İsim:Ehmm yazıma dikkat etmemişin o D'estagin olacaktı bildiğim kadarıyla.Ama yani sonradan sonraya hoşuma gitmeye başladı ^^
Kullanıcı:Güzel RPG yapıyor(başvurularından okudum) sıcakkanlı ve yardımsever ^^
Kullandığı karakter:No comment ^^

Bazı kararlarım değişti xD
Ojufemi d'Estaign
Lian
Lian
Ojufemi d'Estaign

MesajKonu: Geri: Üstteki Üyeyi Tepeden Tırnağa Yorumla   Üstteki Üyeyi Tepeden Tırnağa Yorumla EmptyÇarş. Ocak 27, 2010 4:59 pm

|| Morgana || Aslında yazım doğru; d'Estaign. 'd' küçük. 'gin' değil 'ign'
Avatar-imza: Boyutları küçük ama bu kadını seviyorum. Gülüşü Sophia Bush'u andırıyor az biraz. Bakışları çok hoş.
İsim: Morgana... Kullandığın ünlüyede bakarsak Merlin izliyorsun. xD Zira hem Katie'yi kullanıp hem de dizideki karakteri kullanman pek orjinal olmamış. L. 'in açılımını bilmiyorum ama böylede gayet hoş duruyor. Merak uyandırıcı. Soyisim klasik ve gerçekten bu tür klasik isimleri seviyorum sanırım.
Kullanıcı: Düzeltme takıntısı olduğunu düşünüyorum ama iyi niyetli muhtemelen.
Kullandığı karakter: Kartını henüz okumadım ama eğer ünlüye göre yorumlayacak olursam tehlikeli bir karakter iyi giderdi. s.s
Emilian Armistead
Minoveil
Minoveil
Emilian Armistead

Anavatanı : İtalyan

MesajKonu: Geri: Üstteki Üyeyi Tepeden Tırnağa Yorumla   Üstteki Üyeyi Tepeden Tırnağa Yorumla EmptyÇarş. Ocak 27, 2010 5:16 pm

Avatar-imza: oyeeee OqO hepsi senin mi anam?! xD tamam kendimi topluyorum... Harika ikisi de ama kızın güzelliği daha + beaa....
İsim: Soyadını okuyamıyorum -_-
Kullanıcı: Tanımıyorum U_U Amma velakin neşeli biri anlama özürlü kıt beynimin anladığı üzere U_U
Kullandığı karakter: Bilmesemde insanları güzellikleriyle birbirine düşündün kötü kadın rolü oynasın hihiihihihihi >=D
Ojufemi d'Estaign
Lian
Lian
Ojufemi d'Estaign

MesajKonu: Geri: Üstteki Üyeyi Tepeden Tırnağa Yorumla   Üstteki Üyeyi Tepeden Tırnağa Yorumla EmptyÇarş. Ocak 27, 2010 5:19 pm

Avatar-imza: Olala, imzadaki pozu ve modelin tipini çok sevdim nan *-* Yirim ben bunu *-*
İsim: Artık Asyalı olup batılı isme sahip olunmasına yorum yapmıyorum xD Emilian bir şey çağrıştırıyor ama neee O_o Ad soyad uyumlu olmuş ama güzel -_-
Kullanıcı: Neşeli birisi xD Buna sevindim kafa tip xD İyi anlaşırım muhtemelen xD
Kullandığı karakter: Kesinlikle rp yapmak istiyorum bir ara xD
Emilian Armistead
Minoveil
Minoveil
Emilian Armistead

Anavatanı : İtalyan

MesajKonu: Geri: Üstteki Üyeyi Tepeden Tırnağa Yorumla   Üstteki Üyeyi Tepeden Tırnağa Yorumla EmptyÇarş. Ocak 27, 2010 6:04 pm

Yaparız repe yauu... Sen yeterki iste :D
Avatar-imza: Yeniden diyorum.. TAŞ! Yetenek akıyor senden U_U -bkz:yalakalık nedir?
İsim: copy-paste= Soyadını okuyamıyorum -_-
Kullanıcı: Neşelidir kolay kaynar, kaynatır, pişer, pişirir vb.
Kullandığı karakter: Karıştır ortalığı mistiyle aleksandırın arasını boz hihihihihiihih >=D
Ojufemi d'Estaign
Lian
Lian
Ojufemi d'Estaign

MesajKonu: Geri: Üstteki Üyeyi Tepeden Tırnağa Yorumla   Üstteki Üyeyi Tepeden Tırnağa Yorumla EmptyÇarş. Ocak 27, 2010 6:12 pm

Avatar-imza: Yaa cidden çok şeker nan buuu *-*
İsim: Emilian, Amelia gibi xD Ama çok hoş, dedim ya soyisimle de uyumlu.
Kullanıcı: Kangurum olduu olala xD Sevdim seni kerata xD Kafiyeli mi oldu IO
Kullandığı karakter: Yapalım rpyi bir ara ama önce sanırım Felix ile rpm var xD Karıştırırım tamam ahaha, zaten Alexander ile de yapacağım sanırım xD Ve senle de yapalım iki fırlama dağıtırız xD

Üstteki Üyeyi Tepeden Tırnağa Yorumla
1 sayfadaki 4 sayfasıSayfaya git : 1, 2, 3, 4  Sonraki
 Similar topics
-
» Üstteki Üyeye Nameni Yükselt