•Imitation Lian•
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

•Imitation Lian•

Kader yolunuzu gözleriniz bağlı, gerçeği göremeden nasıl geçebilirsiniz?

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Acil Geyik Hattı

+20
Marcus Le Jeune
Carol Hunt
James C Maxwell
Isaac Adney Maxwell
Etáin Regan
Beatrice Le Jeune
Ksenija Czekaj
Minami Maxwell
Searlus Armistead
Yoru Chou Ashworth
Leartes Roubanis
Mystro Armistead
Emilian Armistead
Lianna M. Burton
Alexander C. Le Jeune
Haberci Ruh
Clara D'esmaris
Sona Rachel Maxwell
Ojufemi d'Estaign
Felix Aeris
24 posters
Sayfaya git : 1, 2, 3 ... 21 ... 41  Sonraki
YazarMesaj
Felix Aeris
Dealota
Dealota
Felix Aeris

Anavatanı : İngiliz

Acil Geyik Hattı Empty
MesajKonu: Acil Geyik Hattı   Acil Geyik Hattı EmptyPtsi Ocak 25, 2010 8:51 pm

Yaptığım tüm rp sitelerinde, girdiğim tüm rplerde sıkılmadan açtığım konu... Her eve lazımlık konu...
Evet istediğiniz kadar limiti açmadığınız taktirde saçmalayabilirsiniz, saç tarayabilirsiniz.
Ojufemi d'Estaign
Lian
Lian
Ojufemi d'Estaign

Anavatanı : Fransız

Acil Geyik Hattı Empty
MesajKonu: Geri: Acil Geyik Hattı   Acil Geyik Hattı EmptyPtsi Ocak 25, 2010 8:51 pm

Tanreem işte benim başlığım xD Ayy ama neyse bıcı bıcıya kaçıyorum ben xS
Felix Aeris
Dealota
Dealota
Felix Aeris

Anavatanı : İngiliz

Acil Geyik Hattı Empty
MesajKonu: Geri: Acil Geyik Hattı   Acil Geyik Hattı EmptyPtsi Ocak 25, 2010 8:56 pm

:D Cümlemizin. :D Dur 'üstekini tepeden tırnağa yorumla' konusunu katletmemek maksadıyla buradan cevap yazayım sana da konu açılmış olsun.
Bu kişilik zaten kurgunun kurdu oluyor. İyilerin elmasını kemiriyor ve başlarına dert açıyor. Adsafsfdsd nasıl tanıtım lan bu xD Kötü Felix kötü tötü seni gibi seni >.< anaokulu masallarındaki karakterleri tanıtmaları gibi oldu xD neyseaam Kurguda adı geçen Aeris Baronu bu oluyor... Eğer istersen rp yaparız. Ben de rpye açım. Site canlansın da... Bu site için o kadar uğraştım gönlüm el vermiyor hareketsizlikten donmasına...
Ojufemi d'Estaign
Lian
Lian
Ojufemi d'Estaign

Acil Geyik Hattı Empty
MesajKonu: Geri: Acil Geyik Hattı   Acil Geyik Hattı EmptySalı Ocak 26, 2010 1:13 pm

Olala, çok isterim rp yapmayı xD Benim karakter sevecenlik abidesi sayılabilir aslında senin karaktere göre ama kurgu kurdu olduğuna göre rpkonusunda zorluk çekmeyiz sanırım xD
Sona Rachel Maxwell
Minoveil
Minoveil
Sona Rachel Maxwell

Acil Geyik Hattı Empty
MesajKonu: Geri: Acil Geyik Hattı   Acil Geyik Hattı EmptySalı Ocak 26, 2010 1:49 pm

başlık hayırlı olsun xDxDxD
şuan o kadar üşeniyorum ki var ya bir lejant açmaya...Oooof oof xD zaten kendime hala düzgün bir özgeçmiş bulmadım :D aileyi naapsam kayıp mı olsalar,öldürülmüş mü olsalar,kaçmış mı olsalar,depremde bina üstlerine mi yıkılsa yoksa ben mi boğazlasam xD oooof offf xD
Ojufemi d'Estaign
Lian
Lian
Ojufemi d'Estaign

Acil Geyik Hattı Empty
MesajKonu: Geri: Acil Geyik Hattı   Acil Geyik Hattı EmptySalı Ocak 26, 2010 1:55 pm

Ben de dayanamadım özendim hazırlıyorum lejantı xD Ama aynı anda geyikten de uzak duramıyorum IO
Sona Rachel Maxwell
Minoveil
Minoveil
Sona Rachel Maxwell

Acil Geyik Hattı Empty
MesajKonu: Geri: Acil Geyik Hattı   Acil Geyik Hattı EmptySalı Ocak 26, 2010 1:56 pm

:D geyikten vazgeçilemez ki yaf zaten xD
Clara D'esmaris
Lian
Lian
Clara D'esmaris

Anavatanı : Fransız-İngiliz Melezi

Acil Geyik Hattı Empty
MesajKonu: Geri: Acil Geyik Hattı   Acil Geyik Hattı EmptySalı Ocak 26, 2010 2:00 pm

Ojufemi-chan, Sona-chan onii-san diyor ki başvuru bölümünden ırk başvurusu yapçakmışsınız. Sona sen minoveil avcı okulu ve tarikat başvurusu da yapçakmışsın^^
~
Onii-san duyurusundan sonra size şöööyle teletabi kucaklaması yapayım bir^^ AGH başlığının açılmasının üstüne bir parti düzenleyelim mi ne? xD
Sona Rachel Maxwell
Minoveil
Minoveil
Sona Rachel Maxwell

Acil Geyik Hattı Empty
MesajKonu: Geri: Acil Geyik Hattı   Acil Geyik Hattı EmptySalı Ocak 26, 2010 2:01 pm

yaw bende onları arıyorum :S açtığım başlığa nooldu :( :( aneeeem :( partiiiiiiiiiiiiii :D yapalııııım :D (ama benm başvurularıma nooldu yaaaaaaa üüü :( )

En son Sona Rachel Maxwell tarafından Salı Ocak 26, 2010 2:06 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Ojufemi d'Estaign
Lian
Lian
Ojufemi d'Estaign

Acil Geyik Hattı Empty
MesajKonu: Geri: Acil Geyik Hattı   Acil Geyik Hattı EmptySalı Ocak 26, 2010 2:01 pm

Geyikten vazcayandan şüphe etmek gerek mi acep IO Evet ilginç bir cümle oldu, kabul xD

Hemen yapalım :shock: Bir şey var zira Oni-chan kim :shock: Gelsin onunla da kaynaşalım sonra da teletubble kucaklaması yapalım xD
Clara D'esmaris
Lian
Lian
Clara D'esmaris

Acil Geyik Hattı Empty
MesajKonu: Geri: Acil Geyik Hattı   Acil Geyik Hattı EmptySalı Ocak 26, 2010 2:08 pm

Onii-san benim abim Güneş oluyor^^ Sitenin adminlerinden Haberci ruh^^ Kullanıcı hesaplarıyla da Alexander ve Felix^^
Sona senin sorunu söyledim onii-sana^^ Dedi bende eşşeklik sıra ona gelince sitedeki diğer eksikliklerle birlikte hemencecik halledecekmiş onu da^^ Şu nick rengi var ya ona eklememiş... Özrünü de diledi^^
ayy bende onun habercisi gibi oldum -_- Neyse neyse
Geyik sanırım benim en iyi yaptığım şey ^^; Anca boş boş konuşuyorum xD
Sona Rachel Maxwell
Minoveil
Minoveil
Sona Rachel Maxwell

Acil Geyik Hattı Empty
MesajKonu: Geri: Acil Geyik Hattı   Acil Geyik Hattı EmptySalı Ocak 26, 2010 2:11 pm

tamam tamam sorun değil :D bende okula başvurayım :D artı şimdi fark ettim bende üşenip başlık açmamıştım sanırım xD ortalığı velveleye -böylemiydi ya kelime xD- verdim başlık nerde diye xDxDxD
Ojufemi d'Estaign
Lian
Lian
Ojufemi d'Estaign

Acil Geyik Hattı Empty
MesajKonu: Geri: Acil Geyik Hattı   Acil Geyik Hattı EmptySalı Ocak 26, 2010 2:17 pm

Olala benim işim tamamdır xD Lejantımı da başvurumu da tamamladım xD Acep bir de tanışma başlığına mı başvursam :C
Clara D'esmaris
Lian
Lian
Clara D'esmaris

Acil Geyik Hattı Empty
MesajKonu: Geri: Acil Geyik Hattı   Acil Geyik Hattı EmptySalı Ocak 26, 2010 2:22 pm

Onii-san sırasını erkenden alıp sizi onaylayacakmış -_-'
Neyse ben gidiyorum^^ Kendinize iyi bakın ikinizde^^
Akşama doğru yine açarım ben^^
Jaa ne!
Sona Rachel Maxwell
Minoveil
Minoveil
Sona Rachel Maxwell

Acil Geyik Hattı Empty
MesajKonu: Geri: Acil Geyik Hattı   Acil Geyik Hattı EmptySalı Ocak 26, 2010 2:22 pm

=) sende tatlım hoççakal =)
Ojufemi d'Estaign
Lian
Lian
Ojufemi d'Estaign

Acil Geyik Hattı Empty
MesajKonu: Geri: Acil Geyik Hattı   Acil Geyik Hattı EmptySalı Ocak 26, 2010 2:27 pm

Mujx, özle bizi bebe *-*
Haberci Ruh
Oyun Yöneticisi
Haberci Ruh

Anavatanı : Mehventep

Acil Geyik Hattı Empty
MesajKonu: Geri: Acil Geyik Hattı   Acil Geyik Hattı EmptySalı Ocak 26, 2010 2:39 pm

Adminler olarak admin hesabımızla her ne kadar geyiklere katılmasak da söylemeden edemezdim.
Açıkçası gözlerim yaşardı. Sebebi sitenin aktif görünüşü ve bizi tatmin edecek tamamlanışa yaklaşmış olmamız.
Dilerim Imitation Lian RPG hep böyle kalır ve daha da tepelere yükselir.
İyi eğlenceler, saygılarımla.
~Haberci Ruh
Sona Rachel Maxwell
Minoveil
Minoveil
Sona Rachel Maxwell

Acil Geyik Hattı Empty
MesajKonu: Geri: Acil Geyik Hattı   Acil Geyik Hattı EmptySalı Ocak 26, 2010 2:41 pm

=) inşallahhhhhhh :D :D :D üşengeçliği üstümden kalkarsa "yeniden yaratılış formuyla lefant yapıpı bir yerde konu açıcam ama aaaaah aaaah üşengeçlik sarayından bağlanıyorum buraya naparsınız :D :D

artı bilgisayarımda bir sorun var imza ekleyemiyorum hiç bir yere noluyor yaaaaaaaa :( :( :(
Ojufemi d'Estaign
Lian
Lian
Ojufemi d'Estaign

Acil Geyik Hattı Empty
MesajKonu: Geri: Acil Geyik Hattı   Acil Geyik Hattı EmptySalı Ocak 26, 2010 2:44 pm

Seçeneklerden imzamı daima gösteri işaretledin mi xD Ben de de çok sık oluyordu bir keresinde admine çatmıştım kızarak salaklık bu ya xD Meğer işaretlemek gerekiyormuş, yerin dibine girdiğim gün olmuştu sanırım xD
Sona Rachel Maxwell
Minoveil
Minoveil
Sona Rachel Maxwell

Acil Geyik Hattı Empty
MesajKonu: Geri: Acil Geyik Hattı   Acil Geyik Hattı EmptySalı Ocak 26, 2010 2:46 pm

sanırım şapşalın tekiyim :D kaç sabahtan beri onu arıyodum ya ben xD seçeneklerde olduğunu unutmuşum xD imzayla işim normalde olmayınca böle oluo xD umarım olmuştur xD
Ojufemi d'Estaign
Lian
Lian
Ojufemi d'Estaign

Acil Geyik Hattı Empty
MesajKonu: Geri: Acil Geyik Hattı   Acil Geyik Hattı EmptySalı Ocak 26, 2010 2:47 pm

Ahaha, çok sık olan bir şey xD Off bu kadının gülüşüne kurban xD
Sona Rachel Maxwell
Minoveil
Minoveil
Sona Rachel Maxwell

Acil Geyik Hattı Empty
MesajKonu: Geri: Acil Geyik Hattı   Acil Geyik Hattı EmptySalı Ocak 26, 2010 2:49 pm

kesinlikle :D kadını seçmemin en büyük nedenlerinden biri :D baya geniş gülümsüyor ve ben -klasik sona olaraktan xD- sürekli kocaman kocaman gülümseyen bir tipim xD
Bu arada çok sağolllllllll :Dherhalde sen söylemeseydin ben bir kaç yüz yıl daha bulamazdım onu xD
Alexander C. Le Jeune
Dealota
Dealota
Alexander C. Le Jeune

Anavatanı : Fransız asıllı İngiliz

Acil Geyik Hattı Empty
MesajKonu: Geri: Acil Geyik Hattı   Acil Geyik Hattı EmptySalı Ocak 26, 2010 2:53 pm

Ojufemi d'Estaign demiş ki:
Olala, çok isterim rp yapmayı xD Benim karakter sevecenlik abidesi sayılabilir aslında senin karaktere göre ama kurgu kurdu olduğuna göre rpkonusunda zorluk çekmeyiz sanırım xD
:D Boş bir zamanla Felix ile şöyle sağlam rp kurgusu tasarlayıp yaparız o zaman...

Cho isimli arkadaşımız Kasumi'nin içime düşürdüğü kurt sebebiyetiyle acep kullandığım ünlü korkunç ya da antipatik bir şey midir?
Sona Rachel Maxwell
Minoveil
Minoveil
Sona Rachel Maxwell

Acil Geyik Hattı Empty
MesajKonu: Geri: Acil Geyik Hattı   Acil Geyik Hattı EmptySalı Ocak 26, 2010 2:55 pm

bilmem bence fena diil :D zaten diğer sitede sen olduğunu çakmamda bu şahsiyetinde baya bi rolü var :D
Ojufemi d'Estaign
Lian
Lian
Ojufemi d'Estaign

Acil Geyik Hattı Empty
MesajKonu: Geri: Acil Geyik Hattı   Acil Geyik Hattı EmptySalı Ocak 26, 2010 4:02 pm

Umm dürüst olacağım Alexander karakterinin ünlüsü insanda bir 'dur ve bu çocukla konuşmadan önce düşün zira keş olabilir' tarzında bir görüntüsü var. Ama sempatik durabiliyor zamanla xD Yani alışınca. Zira dediğim yönünün yanında ilgi de çekiyor. Hani olur ya, gizemli olanlar çeker bizi kendine, ne kadar tehlikeli de olsa... Onun gibi xD

En son Ojufemi d'Estaign tarafından Salı Ocak 26, 2010 5:27 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi

Acil Geyik Hattı
1 sayfadaki 41 sayfasıSayfaya git : 1, 2, 3 ... 21 ... 41  Sonraki