•Imitation Lian•
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

•Imitation Lian•

Kader yolunuzu gözleriniz bağlı, gerçeği göremeden nasıl geçebilirsiniz?

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Muhabbetler

+3
Carol Hunt
Beatrice Le Jeune
Etáin Regan
7 posters
YazarMesaj
Etáin Regan
NihilMinoveil
NihilMinoveil
Etáin Regan

Muhabbetler Empty
MesajKonu: Muhabbetler   Muhabbetler EmptySalı Şub. 23, 2010 1:46 pm

Umm... Başlığa bakılıpta burada mı muhabbet edeceğiz denmeye xD Daha çok başımızdan geçen absürd, manasız muhabbetler, duyduğumuz saçma sapan şeyler yahut yaşadığımız anıları paylaşma amaçlıdır. Misal;
x: Ayy, başım dönüyor.
y: Çok mu dönüyor canım?
x: Hem dönüyor hem ağrıyor yaa.
Alakasız ğ kişiliği, gayet ciddi: Nasıl dönüyor? Batıdan doğuya mı?
Beatrice Le Jeune
Dealota
Dealota
Beatrice Le Jeune

Anavatanı : Fransız

Muhabbetler Empty
MesajKonu: Geri: Muhabbetler   Muhabbetler EmptySalı Şub. 23, 2010 1:55 pm

İko ilker kankamdır xD yago yağız meloda ben :D konuşma üçümüzüün arasında geçio
İko:Lan kanka bugün noldu bilionmu?
Ben:Noldu?
İko:Kulağına eğil sölücem
Ben eğilirim
İko:Nabeer!? o korkunç bir filmdeki çığlık maskeli adam gibi dio bide şerefsiz :D sonra şu lafı beklediğini biliodum xD
Ben:Yine siz yine ilginç bir espri :D
İko:Du du duuuu yağız gelio bak napcam
Yağızın ayağı kırılmıştı o zamandan beri topallıo 3 ay falan oldu 3 yerinden kırıldı ayak.Çocuk önümüzdew oturuo.Yağız tam otururken altına su şişesini koydu
Yago:ANANIIIIIIIIIIIIIIIII!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
hala gülmekten yarılıyroum :D
İko:Yago ben sana dediydim necati ile fazla takılma diye xD

Necatiye okulda kadınlarda olan bişeyin sonuna Sız ı ekleyerek kaşar ekini getiriyoorlar :D o öyleyken öle ya necati bildiğin eşcinsel olay buydu necati yanında oturuodu xD yago ağlıcak ağlayamıo xD hoca baktı xD yok bişey dedi xD sonra bu bunun öcünü aldı ilkeri bi itti sıraya ilker...Anlatmak istemiyorum böle saçma ama komikti ben anlatamadım xD
Carol Hunt
Melez
Melez
Carol Hunt

Anavatanı : Safkan İngiliz

Muhabbetler Empty
MesajKonu: Geri: Muhabbetler   Muhabbetler EmptyÇarş. Şub. 24, 2010 3:45 pm

Eliana Katniss Maxwell isimli arkadaşın aylar önce geçen konuşmayı kaydettiği için teşekkür ederimdir. Naruto rpg geyik grubunda geçen kafa bir konuşmaydı xD Direk eliana'nın mesajı kopyala yapıştır yapıyorum. Sasaki SunJi benim. Lala, eliana. Ame de eskiden sitede olup melodinin ilk üyeliğini silişiyle üyeliğini silen çok çok yakın birim. Hakkımda yazılan tanıtım ise ölümlüktür...

Sakura Lala diyor:(16:42:12)
Patikada sag elinin üzerinde amuda kalkarak yürümek yasaktir. (Avustralya)
Sakura Lala diyor:(16:42:32)
Iç çamasirsiz gezmek yasaktir. (Tayland)
Sakura Lala diyor:(16:42:37)
inadına gezmek vardı Razz
Kumo Ame diyor:(16:42:47)
inadına sokakta öpüşmek vardıD:
Sakura Lala diyor:(16:43:00)
shido gelsin öpüşürüm Razz
Sakura Lala diyor:(16:42:55)
ehe xD
Kumo Ame diyor:(16:43:05)
patikada sağ elinin üstüne amuda kalkarak yürümek vardı
Kumo Ame diyor:(16:43:08)
shido?
Sakura Lala diyor:(16:43:23)
fuyuki shido :amanın
Sakura Lala diyor:(16:43:26)
aşkım o beniiim
Kumo Ame diyor:(16:43:53) (sun'un içeride olduundan haberi olmayan )
ah ahh sun-kunla saf5
Sasaki SunJi diyor:(16:43:59)
xD
Kumo Ame diyor:(16:44:08)
aha sun
Sasaki SunJi diyor:(16:44:19)
yaa sun xD
Sakura Lala diyor:(16:44:28)
xD
Kumo Ame diyor:(16:44:36)
ben şey dicektim sun-kunla patikada şağ el üstünde amuda kalkarak yürüyelim dicedim
Sasaki SunJi diyor:(16:44:46)
evet
Kumo Ame diyor:(16:45:09)
anaaamm kızardım utanıom
Sakura Lala diyor:(16:45:09)
koptum yaa xD
Sakura Lala diyor:(16:45:18)
annem içeride lan koparmayın beni
Sasaki SunJi diyor:(16:45:27)
xD
Kumo Ame diyor:(16:45:46)
ama ben hep yanlış anlaşılıyomm
Kumo Ame diyor:(16:46:57)
küvette portakal yiyelim o zaman?
Kumo Ame diyor:(16:47:30)
yaa
Kumo Ame diyor:(16:47:36)
yine yanlış oldu yaaa

Eheheh xD

Sakura Lala: Ben
Kumo Ame: Kendi kendini rezil eden arkadaş xD
Sasaki SunJi: Amenin naruto rpg'nin geyik bölümnde sürekli üstüne atladığı ve hentai çektiği bishounen arkadaş...
Beatrice Le Jeune
Dealota
Dealota
Beatrice Le Jeune

Muhabbetler Empty
MesajKonu: Geri: Muhabbetler   Muhabbetler EmptyÇarş. Şub. 24, 2010 5:12 pm

Len sun kun buranın admini özge :D
Carol Hunt
Melez
Melez
Carol Hunt

Muhabbetler Empty
MesajKonu: Geri: Muhabbetler   Muhabbetler EmptyÇarş. Şub. 24, 2010 5:20 pm

Beatrice Le Jeune demiş ki:
Len sun kun buranın admini özge :D
Ha?
Beatrice Le Jeune
Dealota
Dealota
Beatrice Le Jeune

Muhabbetler Empty
MesajKonu: Geri: Muhabbetler   Muhabbetler EmptyÇarş. Şub. 24, 2010 5:25 pm

Sakura Lala sen olduğuna göre sen özgesin çünkü Sakura Lala onun nickiydi her zaman xD
Carol Hunt
Melez
Melez
Carol Hunt

Muhabbetler Empty
MesajKonu: Geri: Muhabbetler   Muhabbetler EmptyÇarş. Şub. 24, 2010 5:28 pm

Yok ben özgenin diğer sitede yolladığı bu konuşmanın bütününü kopyaladım. Başında da açıklama yapmıştım zaten...
Beatrice Le Jeune
Dealota
Dealota
Beatrice Le Jeune

Muhabbetler Empty
MesajKonu: Geri: Muhabbetler   Muhabbetler EmptyÇarş. Şub. 24, 2010 5:32 pm

Ame de eskiden sitede olup melodinin ilk üyeliğini silişiyle üyeliğini silen çok çok yakın birim.
len bu öle diil xD
ame gitti diye ben gittim xD
Carol Hunt
Melez
Melez
Carol Hunt

Muhabbetler Empty
MesajKonu: Geri: Muhabbetler   Muhabbetler EmptyÇarş. Şub. 24, 2010 5:36 pm

Hayır öyle olmadı. Topluya aldınız beni ve sen biz üyeliğimizi sildirmek istiyoruz dediniz. Ayrıca o cümlenin manası "Melodinin ilk karakteri zamanında beraber üyeliklerini sildirdiler" dir.
Ojufemi d'Estaign
Lian
Lian
Ojufemi d'Estaign

Muhabbetler Empty
MesajKonu: Geri: Muhabbetler   Muhabbetler EmptyPaz Mart 14, 2010 4:59 pm

Arkadaşlarla her zamanki gibi öğle arasında bir tostçuya gidilir. Beş kız en güzel masaya oturulur. Zaten espriler havada uçuşmakta olduğundan yüksek kahkahalarla insanların bakışları çekilir. Tam o esnada dedikodu zamanıdır.

Ben: Ayy! Bomba bir haberim var!
Pelin: Hadi patlat!
Latife: Bomm!
Tuğçe ve Melike gülmektedir. Bense bombamı patlatmaktayımdır.
Ben: Tuğçe, Batu'dan patlamış!
Söylenmek istenen şey: Tuğçe Batu'dan ayrılmış.

O kadar çok bomba muhabbeti yapılmıştır ki bilinçaltına patlama işlemiş ve patladı denmiştir. Bir kahkaha bombardımanının altından tostçudan atılma raddesine gelinerek tüm masalardan başlar kalkar ve beş kopalağın olduğu masaya dönerken, o beş kafacan da kafaları eğer.
Minami Maxwell
Minoveil
Minoveil
Minami Maxwell

Muhabbetler Empty
MesajKonu: Geri: Muhabbetler   Muhabbetler EmptyPtsi Mart 15, 2010 5:01 pm

Tuğçe batudan patlamış xD
Biz de Zeynep ve Hacer okuldan eve geliyoruz. Bizim kapının önündeyiz. Evimizin kapısı ince tahtadan ve en ufak sesi dahi geçiriyor... O gün de son ders Tuğçe diye bir arkadaşımız babasını aramıştı. E haliyle Türk alışkanlığı birkaç kişi hemen "Tuğçe sigarayı bırak! Tuğçe yeter bu kadar tüttürdüğün..." diye bağırmaya başladılar. Oradan psikolojimize kazınmış bu olay. Kapının önünde üçümüz de kahkahalarla:
Zey: Ekim yeter bırak sigarayı. Evinin önünde içme bari!
Ben: Biliyorum içmemeliyim ama nabarsın insan ağzına aldı mı bırakamıyor...
Hacer: Bari efesi at yandaki çöpe. İnsaf...
Zey: yeter gitti ciğerlerin yeter.
Hacer: Kendine acı bari!
Ben: Sanki sizde yok sigara...
O sırada bu kahkahalar eşliğinde anca anahtarımla kapğıyı açıyorum ve ne göreyim? Güneş ve ondan 3 yaş büyük kuzenimiz ikinci katta şaşkınca bize bakıyor... xD Biz kala kaldık orada ama xD
İki saat gülme krizleri geçirerek merdivenlerde açıklama yapmıştık xD
Etáin Regan
NihilMinoveil
NihilMinoveil
Etáin Regan

Muhabbetler Empty
MesajKonu: Geri: Muhabbetler   Muhabbetler EmptyPerş. Mart 25, 2010 8:19 pm

Birebir yazılmıştır.

Mer: Dün neredeydin lan?
Melike: Evet, akşamüstü kayboldun ortalıktan.
Lati: İnsan haber verir.
Pelin: İnsan ol azıcık, dün neredeydin?
Ben: *sersem gibi hissedilir* Yürüdöndüm.
Herkes: Hööeee???
Ben: Össöröfötö?
Herkes bu defa ben dahil: ?!?!?!?!
Felix Aeris
Dealota
Dealota
Felix Aeris

Anavatanı : İngiliz

Muhabbetler Empty
MesajKonu: Geri: Muhabbetler   Muhabbetler EmptyPerş. Mart 25, 2010 8:24 pm

Ders ingilizce, dershanedeyiz. Konu çalışklanlar falan filan... İngilizce aksanımla açılan bir konuşma. Öğretmen de buna alet ediliyor... Ardından önde oturma konusuyla konu harmanlanıyor.
Zey: Hocam biz 3. sırada oturduğumuz için çok iyi dinliyoruz!
diyor havayla bağıra bağıra. Maksat geyik, sürenin geçmesi... Sonra bana dönüyor.
Zey: Gerçi çoğu zaman önde otursak da dinlemekten öte şeyler yapıyoruz ama... sadfdsafdsa
Ben: dsfasfds hele ben, "hoshi", "reion", "capınıs konular","Arisa-sensei dün bana ne dedi biliyor musun?" sdafsafd
Zey: Ne dedi?
Ben: Örnek verdim. Hani çoğunluk dinlemiyoruz dedin ya... Ben de genelde japonlar, "arisa-sensei ne dedi biliyor musun?"
Zey: Ne dedi?
-kopuş-

Türkiyeye yeni geldiğim zamanlar türkçem rezil derecede kötüydü. En çok da kişi zamirlerini falan karıştırırdım. Birinci sınıfla zeyle.
Ben: Bir bardak su rica edebilir misin? (çeviri: Bir bardak su rica edebilir miyim?)
Zey: Bir bardak su lütfen.
Ben: ...

Sevgililer falan birleşip bir filme gidecektik. Ama ben gidemedim. Zira kişisel bir sorunum vardı. Ertesi gün sırada.
Ben: Hangi filme gittiniz?
Zey: Güneşi Gördüm.
Ben: Ben de her aynaya bakışımda görüyorum. Peki hangi filme gittiniz?

Ekim: (Durup dururken yüzünü benimkine yaklaştırıyor. Kaşlarını çatmış sert sert bakıyor. Epeyi ciddi... bekliyor bekliyor...) Güneşi gördüm!
Ben: Yine mi?

Bizim meşhur bir lafımız vardır. Her okul gününde arkadaş grubundan biri mutlaka şunu söyler: "Neler oldu neler?" Bu laf klişedir bize. Artık onsuz bir gün düşünmeyizdir.
Zey: neler oldu neler...
Ben: Neler?
Zey: neler...

Naruto rpgnin grup konuşmasında bir konu açılır ben ciddiyetle redderim.
Ben: Eğer gerçekten tecavüze uğrasaydın bunu hiç kimseye söyleyemezdin. Çünkü o an aklına geldikçe canın yanardı. Ölmek isterdin büyük bir arzuyla. Konuşamazsın. Sadece sen ve suskunluk avrdır artık... Ama o acı suskunluk tanımaz... Sarmaya devam eder seni...
Özelden biri gelir ve der ki:
Biri: Abi sen nereden biliyorsun? Tecavüze mi uğradın?
*iflas*

Hemen bugün gerçekleşmiş bir olay... Zey'in eski sevgilisi... Zeyi bırakırken durakta karşılaşıyoruz. Bakalım bu patatese bir selam verelim dedik. Velet sürekli bize bakıyor... Aramızda derin bir geyik avr ama Zey kahkahalarlara gömülmüş... Çocuğum tam önünde
Hana: Selam(diyor ama yürümeye devam ediyor)
Ben: -ın aleyküm (dşiye ekliyorum ama hanaya bağlı olduğum için yürümeye devam ediyorum...)
Alexander C. Le Jeune
Dealota
Dealota
Alexander C. Le Jeune

Anavatanı : Fransız asıllı İngiliz

Muhabbetler Empty
MesajKonu: Geri: Muhabbetler   Muhabbetler EmptyCuma Nis. 09, 2010 7:24 pm

Not: Empress'im, yegane karıcım, 4 yıldır can yoldaşım, kıçımı kaldırıp tehha bursanın öteki ucuna onun için gittiğim insan Helen'le olan içten konuşmam Muhabbetler Mulu şimdiye kadar tek bir şeyimi dahi gizlemediğim ve öteden beri siteye gelmesi için yalvardığım fakat ne kahpe kader ki naruto izlememiş başlamaya da korkan askerlik arkadaşım... Ona olan gözümdeki değeri buradan anlamışsınızdır umarım Muhabbetler Mulu Üstelik bu ifadeyi de her konuşmada kullanırız. :D asdf bu sebeple ifadeyi şeettim ki konuşma daha orjinal gözüksün... Konuşma konusu bir fan sitesinde tanıdığım iki kişiye aynı zamanda bu sitede olan bir olayla paralel bir şekilde benzer olayları yaşamam ddsafds Reila ve LUcy isimli iki kız :P Ne var ki bu sitedeki paraleliğini kaybetip olay düzeldi... Yani arada Ame lafı geçerse hölemeyin^^ Anlamışsınızdır Helenle aramdaki bağı ooo Rei-sensei n'oluyor gibi mesajlar yersiz olur anlayacağınız^^ Zaten bilirsiniz kimseye böyle konuşmam^^ Helen ise yıllardan beri benim en büyük desteğim olmuştur^^ Hayatımda bir kıza değil direk bir insana söylediğim en büyük iltifatlar, sevgi sözleri xD En odun romeo ilan edin beni xD

Soleil        :
* Muhabbetler Mulu ama can,kan,cananım
*özür dilencek gibi değil Muhabbetler Mulu
HєℓєηSαcнιкσ 幸子 ~    美千子 <3 & 蝶 <3           ElifAbbyMireille<3         進藤幸子 (L) 進藤導子:
*niden yârim Muhabbetler Mulu
                   Soleil        :
*işler tam karışma karışma
*baştan anlatayım kuzu kuzu meem bin tepemem
HєℓєηSαcнιкσ 幸子 ~    美千子 <3 & 蝶 <3           ElifAbbyMireille<3         進藤幸子 (L) 進藤導子:
*anlat canım ciğerim kır çiçeğim Muhabbetler Mulu
                   Soleil        :
*Şimdi Reila ile olan vızvızlar sebebiyetiyle ben Reiladan uzaklaşmak istedim o vızvızlar başıma dert, böğrüme sert oluyordu. Bu sebeple çift kaşarlı postum muza basıp kayan dostum, ondan uzaklaşmak istedim... Tehha Ame işi gibi... Yavaş yavaş uzaklaşırken ben o geldi vazo fırlattı. Muhabbetler Mulu "Niye bana böyle davraneyon Cengiz" diye... Muhabbetler Mulu İşte o an ben kütük, Reila üzgün aldatılmış kız olarak ufak çaplı kavga eyleminde bulunduk Muhabbetler Mulu
*Ardından nasıl olduysam yalan tanrısına döndüm Muhabbetler Mulu
*Tanrıçam, yemeğimdeki salçam Muhabbetler Mulu İşte bu yüzden aramızda düşmanımsı dostumsu seçilemeyen bir bağ oluştu Muhabbetler Mulu
*Bu sebebiyetle o "kızgın karının afeti" mantığıyla selam vermeye dahi yaklaşamıyorum Muhabbetler Mulu
*hgjhjhıgjjşljhgşıh Muhabbetler Mulu
*anladım hayatımın yapıtaşı Muhabbetler Mulu
                   Soleil        :
*Muhabbetler Mulu sen de vazo fırlatmak istiyorsun değil mi bir kız olarak komşu kızım virajda alamadığım hızım
*ehem yani şimdi Muhabbetler Mulu .. empati şeedersek evet sanırım bu konuda haklılar uğur böceğim Muhabbetler Mulu
                   Soleil        :
*kusso -ifadeyi yüklemeye üşenmek-
*ama değere değer... Ne gördüysem onu yaptım ben Muhabbetler Mulu müebbet hapislik suçum yok gardiyanım, ortasından vurduğun sol yanım
*ama yani düşünsene Muhabbetler Mulu o kadar güvendiğin bir arkadaşın aslında sana kendi hakkında kocaman bir yalan söylemiş Muhabbetler Mulu yüreğinden vurulmuşa dönmez misin göz bebeğim, gün ışığım Muhabbetler Mulu
                   Soleil        :
*ama o kadar büyük bir yalan değildi beni sarıp sarmalayan sarmaşığım
*ehuehieh emin misin japon gülüm Muhabbetler Mulu
*şimdi ben aslında aoi'yim desem sana sen naparsın ilahi ferim Muhabbetler Mulu
                   Soleil        :
*Bir şey demem Muhabbetler Mulu Önemli olan yalan değildir benim için Muhabbetler Mulu Önemli olan bana karşı hissettirdiklerindir. Muhabbetler Mulu belki de bu yüzden karşımdakinden bunu bekliyorum Muhabbetler Mulu
*humm o zaman onlara bunu söylemelisin benim yegâne uruha suratlı kimono giydirilesi bebeğim Muhabbetler Mulu Ameler de dahil
*ama önce sakinleşmelerini bekle Muhabbetler Mulu
*yanardağ patlasın Muhabbetler Mulu ...
*daha sonra Muhabbetler Mulu
                   Soleil        :
*Hayır söylemeyeceğim Muhabbetler Mulu
*ho O_O
*neden Muhabbetler Mulu
                   Soleil        :
*Beni anlamalısın Muhabbetler Mulu Bu asla söylenmemesi gereken bir şey ve direk tükürdüğünü yalamakdır. Muhabbetler Mulu Bu sebeple fransız salatam yıllardan beri yaptığım şeyi yapacağım Muhabbetler Mulu Herikisinin de benden nefret etmesini istiyorum balköpüğüm Muhabbetler Mulu Benden nefret etmeliler ve beni konuşlarında iyi anmamalılar Muhabbetler Mulu -ki onlara zarar vermeyeyim değil mi yanlış yere dikilmiş gül tomurcuğum Muhabbetler Mulu Gerçi Ame olayı gibi değil bütünüyle bu o da var Muhabbetler Mulu
*aaaa~~
*saçmalama benim güzeller güzeli kocacığım
*senden nefret etmek bu dünyada yapılacak en saçma ve en büyük yanlışlardan biridir..
*ama aslında...
*Muhabbetler Mulu
*karar senindir Muhabbetler Mulu
*yani mulu benim de işime gelir şlgşc Muhabbetler Mulu
                   Soleil        :
*sjdafuıskfhdsakufydsmfbdsalkfjdhasçfdsaljfdksgfdsçgkfdshg.fdsafljgdfbngfdösjgfdskjfkgdfjgbfdsögbfds-klavyeyetecavüzetme-
*kıskanç tanrıça mod forevır benim kudretli imparatorum Muhabbetler Mulu
                   Soleil        :
*Yerim ben senin o abuk subuk hala çözemediğim, resmi,ne baktıktan beş dakika sonra da rengini unuttuğum gözlerini Muhabbetler Mulu Zilli seni Muhabbetler Mulu
*dshagfadshbfds
*xD
*O__O
*zilli seni kısmından dah yeni çıkıyorum höhö
                   Soleil        :
*sdafsljdghfsdgfds
*duydum ki unutmuşsun gözlerimin rengini Y.Y
*nasııl T_T
                   Soleil        :
*korkarım dünyadaki tek kardelenim, değerlim, dudaklarımı ona konuşmak için adadığım biricik sevgilim gözlerine bakmaktan. Yanarcasına atar ya kalbim... Korkarım seni incitmekten Muhabbetler Mulu Sen böylesine kusursuzken... Ne cüret sana bakıp erimek...
*Aradığınız kişiye şu an ulaşılamıyor. Lütfen daha sonra tekrar deneyiniz. The number you have dialled can not be reached at the moment. Please try again later...

Birbaşka aynı kişiyle konuşma:

*seviyorum seni bülbülün gülü sevdiği gibi, hayatın güneşe ihtiyaç duyduğu gibi muhtacım sana, denizin kumlarla oynaştığı gibi özlüyorum seni sen benimsin :E Muhabbetler Mulu
**olabilecekmaksimumromantizm*
                   Soleil        :
*dsgfhds ::
*öhhüeem
*Sahiplensem seni bilirim milyonlarca kişi aynı şeyi hisseder tanrıçama ve dilerim ki aciz kulu olarak Tanrı'nın bir yama koysaymış sana da ayrıcalıklı olsaymışım hayatında
*Sanarım aynı duyguları hissettiğimize mermer balkonun başında bekleyeceğim ay şahitlik edeecek ve pencereni açtığın zaman dönüp hava atacağım rakiplerime jim carrey stili ile Muhabbetler Mulu
*ama senin romantizmini yerim benim gün ışığım Muhabbetler Mulu şu an devrelerim yandı Muhabbetler Mulu
                   Soleil        :
*xD
*ama seni cidden yerim yani Muhabbetler Mulu
*bursa bursa bekle beni diyor ve tarzanın jane için attığı çığlığın rukinin acıdan attığı çığlıkla karışımını atarak sevgimi hayvanca belli ediorum Muhabbetler Mulu

Muhabbetler
1 sayfadaki 1 sayfası